Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 14:32

Keistuolių teatras skelbia „Paskutinių Brėmeno muzikantų“ atsisveikinimo turą po Lietuvą

„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“
„Keistuolių teatro“ nuotr. / „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

Muzikinis spektaklis „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ (rež. Aidas Giniotis) – Keistuolių teatro klasika ir viena iš vizitinių kortelių. Spektaklis pirmą kartą scenoje buvo parodytas 2002 m. balandžio 13 d. ir šiandien pasižymi ypatingu žiūrovų dėmesiu, kaskart sausakimšomis teatro salėmis, o vos tik jam nepasirodžius Keistuolių teatro repertuare, teatras iš karto būdavo apipiltas klausimais „O kur Brėmenų muzikantai?“. Pirmadienį Keistuolių teatras nutraukia tylą ir oficialiai skelbia, kad šio sezono pavasarį – balandžio ir gegužės mėn. ruošiasi atsisveikinimo turui po Lietuvą su šiuo legendiniu muzikiniu spektakliu.

Ši Aido Giniočio ir Andriaus Kaniavos pjesė teatro scenoje išgyveno trylika solidžių kūrybinių metų, o 2003 m. spektaklio pagrindu taip pat buvo sukurtas vaidybinis filmas „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ (rež. V. Lekavičius).

„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ – istorija apie keturis laisvos sielos muzikantus – Petuchauską (Andrius Kaniava), Rainį (Dalius Skamarakas), Reksą (Aidas Giniotis), Kanopą (Aurimas Meliešius) bei jų prodiuserį Leo (Darius Auželis), mylimąją mūzą Ingą (Ilona Balsytė/ Agnė Sunklodaitė) bei scenoje muzikuojantį ir vaidinantį spektaklio kompozitorių DJ (Sigitas Mickis).

Muzikantų kompanija paskutinius kartus suburs savo grupę ir patirs netikėtų kuriozų, nuopuolių ir pakilimų, tikėdamiesi savo muzika nustebinti ir užkariauti visą pasaulį.

„Keistuolių teatro“ nuotr./„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“
„Keistuolių teatro“ nuotr./„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

Paskutinius kartus jų muzika iš 7-8 dešimtmečių, sklidina „gėlių vaikų“ romantikos ir prarastų laikų nostalgijos, spektaklyje džiugins žiūrovus, kai žymiausi to dešimtmečio užsienio kūriniai vėl suskambės lietuviškai.

Paskutinius kartus jie visi kartu įsimylės tą pačią mūzą vardu Inga. Bei, žinoma, šio legendinio spektaklio atsisveikinimo turas paskutinius kartus nukels žiūrovus į laikus, kuriuos scenoje perteikė scenografė ir kostiumų dailininkė Ramunė Skrebūnaitė, kai labai „keista“ buvo turėti ilgus plaukus ir nutrintus džinsus. O uždrausta Vudstoko dvasia paskutinius kartus bandys prasiveržti pro taisyklių suvaržytą kasdienybę.

Atsisveikinti su šiuo ryškų pėdsaką Keistuolių teatro istorijoje palikusiu muzikiniu spektakliu „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ Keistuolių teatras kvies 9-iuose Lietuvos miestuose.

„Keistuolių teatro“ nuotr./„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“
„Keistuolių teatro“ nuotr./„Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės