Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 16d. 23:20

Kirilkinas ir Čivilytė gimtadienius švęs klube „New York“ (nuotraukos)

Klubo "New York" naujo sezono pristatymo akimirkos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Klubo "New York" naujo sezono pristatymo akimirkos

Kartu su rudeniu trečiadienio vakarą naujam sezonui duris atvėrė muzikinis klubas „New York“ Vilniuje. Garsūs svečiai plojo būsimo klubo repertuaro žvaigždėms, tarp kurių ir scenoje gimtadienius švęsti nusprendusiems Rositai Čivilytei ir Ruslanui Kirilkinui.

Žilvinas Grigaitis, Nerijus Juška, Linas Karalius su drauge Gintare, Agnieška su vyru Andriumi, vaikelio besilaukianti Inga Stumbrienė su vyru Aivaru, aktorius Vaidotas Martinaitis ir Gabrielius Liaudanskas-Svaras su žmonomis bei daugelis kitų pažįstamų veidų susirinko paploti klubo naujienoms, premjeroms ir būsimiems projektams. Paparacų dėmesio sulaukė buvęs Oksanos Pikul gyvenimo draugas Stasys, su kuriuo „Olialia“ mergaitė nutraukė santykius prieš kelis mėnesius – vyras renginyje pasirodė su nauja mergina.

Jau nuo spalio mėnesio muzikinio klubo „New York“ scenoje vyks daug įvairių vakarų: „Vienišų vilkų vakaras“, alternatyvos vakaras, kuriame pasirodys atlikėja Migloko, lietuviškas vakaras, pristatysiantis dainų ir šokių ansamblį „Lietuva“, tematinis vakaras, per kurį skambės aktorės Rasos Rapalytės atliekami prancūziški šansonai, egzotinis vakaras, užbursiantis žiūrovus egzotiniais šokiais bei mados vakaras, pristatysiantis mados renginių ciklą, skirtą atsiskleisti jauniems talentingiems menininkams.

Nepamiršti bus ir vaikai, kuriems skiriamos vaikų karaokė popietės su Donata Virbilaite.

Tradicijų nelaužys jau šaknis į „New York“ sceną įleidęs „Urvinis žmogus“, o taip pat Rusų teatras, vadovaujamas Tatjanos Rinkevičienės, čia parodys premjerą „Legenda apie Pianistą“. Žiūrovai išvys ir gyvo garso muzikinę komediją „Meilė ir taika“.

Su ilgu baltu tiuliniu sijonu ir grėsmingu juodu korsetu vakaro svečiams pasirodė atlikėja Mia. Atlikdama savo emocingą šlagerį, dainininkė pakvietė į spalio 22 dieną įvyksiantį jos naujo albumo „Stiklo namai“ pristatymą.

Tuo tarpu R.Kirilkinas spalio 25 dieną visus pakvietė į savo gimtadienio fiestą. Atlikdamas dainą, Ruslanas priarėjo prie žiūrovų ir vieną mergaitę nejuokais išgąsdino.

Šiurpulius ant susirinkusių odos sukėlė R.Čivilytė, sudainuodama jausmingą baladę ir taip pakviesdama į savo gimimo dienos koncertą, kuris įvyks lapkritį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas