Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje bus pristatyta intriguojanti fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus paroda

Valda Bičkutė filme „Tyli naktis“.
Algimanto Aleksandravičiaus nuotr. / Valda Bičkutė filme „Tyli naktis“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Klaipėdoje bus pristatyta vieno garsiausių Europos portretistų, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus paroda „Tyli naktis. Kai norai pildosi...“. Nuotraukų ekspozicijoje – kadrai, kuriuos fotografas užfiksavo dalyvaudamas režisieriaus Mario Martinsono naujo filmo „Tyli naktis“ kūrimo procese, kūrybinės grupės, aktorių portretai.

Pirmą kartą Lietuvoje nuotraukų paroda pristatoma itin netradicinėje erdvėje – keturių miestų Ledo arenose. Klaipėdoje į parodos atidarymą A.Aleksandravičius ir filmo „Tyli naktis“ kūrėjai miestiečius kviečia lapkričio 25 d., 19.30 val., į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Renginyje kartu su fotomenininku dalyvaus filme „Tyli naktis“ vaidinantys aktoriai Valda Bičkutė ir Kostas Smoriginas.

„Esu sužavėtas kūrybine idėja atidaryti parodą Ledo arenoje. Erdvė puikiai tiko parodos žinutei perteikti, o tai kad fotografijas apžiūrėti žmonės galėjo čiuoždami buvo tiesiog gražu“, – sakė A.Aleksandravičius, šią savaitę parodą jau pristatęs Vilniuje.

Filmo „Tyli naktis“, kurio filmavimo aikštelėje ir buvo kuriamos nuotraukos, režisierius Maris Martinsonas sako, kad ledo arena pristatymui pasirinkta neatsitiktinai. „Filmo veiksmas rutuliojasi Kūčių vakarą, o ledas asocijuojasi ir su žiema, ir su šventine nuotaika. Be to, norėjome išlaikyti išskirtinumo koncepciją. Juk tai pirmas kartas, kuomet meninės fotografijos buvo kuriamas filmavimo aikštelėje, pirmas kartas, kuomet šių nuotraukų fotoalbumas išleidžiamas itin ribotu tiražu ir pirmas kartas, kuomet nuotraukų paroda pristatoma tokioje erdvėje,“ – sakė M. Martinsonas.

Filmo „Tyli naktis“ nacionalinė premjera įvyks 2013 m. sausio 18 d. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą