Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 lapkričio 6d. 10:42

Klaipėdoje – dainuojamoji anekdotų poezija apie meilę

ArtūrasOrlauskas ir Gintautas Kirkila-Klarkas parengė dainuojamosios anekdotų poezijos apie meilę programą.
Renginio organizatorių nuotr. / ArtūrasOrlauskas ir Gintautas Kirkila-Klarkas parengė dainuojamosios anekdotų poezijos apie meilę programą.
Klaipėdos restoranas „Anikės teatras“ tęsia humoro renginių ciklą. Šį šeštadienį, lapkričio 10 d., į restoraną kviečia vakaras „Sena meilė nerūdija“.

Jame dainuojamąja anekdotų, poezija istorijas apie meilę pasakos humoristai Artūras Orlauskas-Zakarauskas ir Gintautas Kirkila-Klarkas (grupė „Alergija“).

„Linksmą vakarą klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams garantuojame. Bus ir parodijų, ir miniatiūrų, ir dialogų“, – tikina jau tris dešimtmečius Lietuvos humoro vandenyse nardantis A. Orlauskas.

Jis teigia, kad visais laikais juokingiausiomis temomis buvo ir tebėra vyro bei moters santykiai, kuriuos vakaro metu ir gvildens grupė „Alergija“. Pasak A. Orlausko, lietuvių humoras yra mažiau savitas nei rusų ar lenkų, nes turi ne tokias gilias tradicijas. Komiko manymu, lietuvių anekdotuose ilgą laiką buvo galima rasti rusų, lenkų ar net žydų humoro atspalvių, o vykstant globalizacijai visų tautų anekdotai vis labiau panašėja. 

Save dainuojamosios anekdotų poezijos išradėju vadinančiam A. Orlauskui-Zakarauskui scenoje talkins ilgametis bičiulis ir scenos kolega G. Kirkila-Klarkas. Paprašytas palyginti save ir Klarką, A. Orlauskas ilgai negalvojo ir kolegą traukė per dantį: „Vienareikšmiškai, aš – gražus, o jis – ilgas. Jam – ilgai „eina“: kol Klarkas supranta juoką, visi jau būna išsiskirstę. Jis lėtesnis, kaip estas“.

Kituose humoro vakaruose, kurie restorane „Anikės teatras“ vyks iki Naujųjų metų, pasirodys kiti muzikos ir sąmojo virtuozai. Organizatoriai garantuoja, kad renginiuose nestigs ne tik muzikos ir anekdotų, bet ir įvairių atrakcijų: viktorinų, žaidimų ir humoristinių užduočių. Šį šeštadienį žiūrovai ne tik klausysis anekdotų, dainų ir parodijų, bet ir dalyvaus nuotaikingoje muzikinėje viktorinoje „Atspėk meilės melodiją“. Renginio dalyviai bus apkrėsti juoko virusu ir apdovanoti puikia nuotaika, o viktorinos laimėtojams dar atiteks ir vertingi prizai. 

Humoro vakarą „Sena meilė nerūdija“ ves Mindaugas Skirmontas – buvęs televizijos ir radijo laidų vedėjas, geriausiai pažįstamas iš BTV laidos „Žvejų mūšis“.

Renginys 20 val. prasidės restorane „Anikės teatras“, Sukilėlių g. 8, Klaipėda.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas