Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 3d. 10:50

Klaipėdoje karaliauja violončelė

Klaipėdoje vyksta tarptautinis violončelės festivalis.
"Klaipėdos švenčių" nuotr. / Klaipėdoje vyksta tarptautinis violončelės festivalis.

Nuo pirmadienio iki šeštadienio Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė paskelbta ir violončelės sostine.

Gegužės 1–6 dienomis čia vyksta vienas didžiausių kultūros sostinės metų renginių, pirmasis Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis-konkursas.

6 dienos, 58 renginiai, 22 renginių vietos, 5 meno šakos (muzika, šokis, teatras, kinas ir dailė), daugiau nei 300 dalyvių iš 21 pasaulio šalies ir visi miesto gyventojai, svečiai, mylintys Klaipėdą ir muziką!

"Klaipėdos švenčių" nuotr./Klaipėdoje vyksta tarptautinis violončelės festivalis.
"Klaipėdos švenčių" nuotr./Klaipėdoje vyksta tarptautinis violončelės festivalis.

Net 21 šalies violončelininkai siūlo pažinti muzikos pasaulį iš skirtingų perspektyvų. Specialus konkursas violončelės atlikėjams – tai galimybė varžytis stebint tarptautinį prestižą pelniusiai komisijai, o festivalis – tai nuo pusryčių iki vėlaus vakaro skambantis miestas, kuriame vyks koncertai, meistriškumo kursai, dirbtuvės, pranešimai, seminarai, paroda, instrumentų meistrų prezentacija, kino peržiūra ir susitikimas su režisieriumi, teatro ir šokio spektakliai bei violončelės pleneras šeimoms. Meno šakų įvairovė, glaudus kultūros įstaigų ir meno atstovų bendradarbiavimas bei gausi renginių pasiūla įvairiai publikai pirmąją gegužės savaitę pavers Klaipėdą violončelės sostine.

Plačiau apie festivalį – www.koncertusale.lt

Konkurse dalyvauja 54 dalyviai iš 17 pasaulio šalių: Austrijos, Australijos, Belgijos, Baltarusijos, Šveicarijos, Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos, Vengrijos, Italijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės ir JAV.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos