Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 20d. 16:28

Klaipėdos dramos teatras Tarptautinę teatro dieną pasitinka be namų

Klaipėdos dramos teatro aktorius įamžino Biržų pradinukai. Taip vaikai pavaizdavo Reginą Arbačiauskaitę, Vaidą Jočį ir Nijolę Sabulytę.
Dramos teatro nuotr. / Klaipėdos dramos teatro aktorius įamžino Biržų gimnazijos mokiniai. Taip vaikai pavaizdavo Reginą Arbačiauskaitę, Vaidą Jočį ir Nijolę Sabulytę.

Gastrolės, tebesitęsiančios jau šešetą metų: taip savo dabartinę padėtį galėtų įvardinti Klaipėdos dramos teatras. 2007-aisiais teatro pastatas buvo uždarytas dėl avarinės būklės – nuo to laiko teatralai, neturėdami savo salės, glaudžiasi Žvejų rūmuose ir intensyviai gastroliuoja po Lietuvą.

Oficiali teatro rekonstrukcijos pabaiga numatyta 2014 m. – tad kantrybės ir atkaklumo teatralams prireiks dar nemažai.

Situacijos tragikomiškumą – kaip geroje pjesėje – sustiprina ir buvusio pagrindinio teatro rėmėjo, banko „Snoras“ žlugimas. Kaip senoliai sakydavo – bėda viena nevaikšto.

Tačiau aktoriai nenusimena ir nepalūžta – darbas vyksta ir tokiomis ekstremaliomis sąlygomis. Teatre ir toliau statomi nauji spektakliai, pristatomos premjeros. Rekonstrukcija taip pat nestovi vietoje – praeitų metų pabaigoje statybininkai baigė pastato atstatymo darbus, uždėjo stogą. Šiemet darbai vyksta jau teatro pastato viduje.

Profesinės šventės proga kovo 25 d. 18 val. Klaipėdos dramos teatras kviečia žiūrovus į Žvejų rūmus, kur parodys Tarptautinei teatro dienai skirtą spektaklį – A. Strindbergo „Šmėklų sonatą“ (rež. G. Varnas).

Jei žiūrovai Teatro dienos proga taip pat nuspręs įteikti vieną kitą puokštę, aktoriai tikrai nebus prieš – o viena smagia ir netikėta dovana teatras pasidalins ir su žiūrovais: Biržų „Saulės“ gimnazijos moksleiviai (dailės mokytoja Daiva Zalogienė), apsilankę Klaipėdos dramos teatro  spektaklyje „Iš miglos išniro angelas“, nutapė šaunių aktorių portretų. Teatro dienos proga jie bus eksponuojami Žvejų rūmų fojė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės