TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Knyga+Spektaklis“ – rudeninė kultūringo laisvalaikio akcija

scena iš spektaklio „Vakaras su knyga“
D.Matvejev / scena iš spektaklio „Vakaras su knyga“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį penktadienį „Menų spaustuvėje“ – jauno aktoriaus ir muzikanto, debiutuojančio režisieriaus Vido Bareikio premjerinis spektaklis „Vakaras su knyga“ pagal Michailo Bulgakovo romaną „Meistras ir Margarita“. Šia proga Menų spaustuvė kviečia visus praleisti vakarą geros knygos, o po to – spektaklio kompanijoje.

Visiems, kurie iki lapkričio 13 dienos taps Infotekos skaitytojais, dovanosime kvietimą į šį bei kitus Menų spaustuvėje lapkričio mėnesį rodomus spektaklius.

Tapę Menų spaustuvės Infotekos skaitytojais, galėsite skolintis namo unikalias knygas lietuvių ir užsienio kalbomis, periodiką, audio knygas bei filmus. Infotekos kolekciją sudaro Britų tarybos perduoti leidiniai, taip pat nemažai Menų spaustuvės ir kitų scenos menų organizacijų surinktų knygų apie įvairias meno sritis: scenos menus, architektūrą, dizainą, vizualiuosius menus, muziką, madą, taip pat – menų vadybą.

Menų spaustuvėje veikianti Infoteka – tai vieta, kurioje galima ramiai prisėdus paskaityti naujausių užsienietiškų žurnalų (pavyzdžiui, paskutinį „The Wallpaper“ numerį, jei domitės reklama, „Dance Magazine“, jei domitės šokiu, ar „Architectural Review“, jei jums rūpi architektūra). Čia taip pat galima pamatyti E.Nekrošiaus „Hamleto“ ar Aido Giniočio „Atviro rato“ vaizdo įrašą ir pasiimti namo garsių režisierių filmus (Stanley Kubricko, Davido Lyncho, Irvine‘o Welsho, Davido Cronenbergo, Jane Campion ir kt.). Tiems, kurie mėgsta klausytis audio knygų – Virginijos Woolf, Thomas Hardy, Williamo Shakespearo, J.K. Rowling ir daugelio kitų autorių kūriniai, įskaityti britų aktorių.

Norint tapti Menų spaustuvės Infotekos nuolatiniu lankytoju, skolintis leidinius namo bei dalyvauti akcijoje „Knyga+Spektaklis“, reikia įsigyti metinį bilietą, kuris kainuoja 20 litų. Visą savaitę naujai besiregistruojantiems Infotekos lankytojams priklausys dovana – kvietimas dviems į vieną iš Menų spaustuvėje rodomų spektaklių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau