Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 13:43

Komiksų paroda planetariume: aplinkosauga, miškų kirtimas ir aplinką teršiantis Adolfas Hitleris

Paroda „Naturegraffix“
Plakatas / Paroda „Naturegraffix“

Vasario 23 dieną Vilniaus planetariume tvyros apokaliptinės nuotaikos.

18 val. vyks paskaita „Pasaulio pabaiga: hipotezės ir faktai“. Iš karto po jos – 19 val. lankytojai papuls į tarptautinės komiksų parodos aplinkosaugos tema „Naturegraffix“ atidarymą, kur galės padiskutuoti, ar galime pasaulio pabaigą atitolinti.

Ekologija prieš urbanizaciją, sovietų armijos palikimas Baltijos jūroje, gamtos išteklių besaikis naudojimas, paukščių migracija, užterštumas – tokias temas komiksais nagrinėja 19 menininkų iš šešių skirtingų šalių. Projekto „Naturegraffix“ tikslas – analizuoti žmogaus ir gamtos santykį per komikso žanrą, kuris gali paveikiai vizualizuoti įvairias socialines problemas ir sukelti diskusijas. Kurdami savo istorijas autoriai dirbo kartu su aplinkosaugos specialistais bei rašytojais.

Parodą organizuoja „Kitokia grafika“ kartu su estų Grafinio pasakojimo asociacija. Visi parodos darbai taip pat publikuojami antologijoje „Naturegraffix“, kurią pavartyti ir įsigyti bus galima vasario 23-26 d. vykstančioje Vilniaus knygų mugėje „Kitokios grafikos“ stende. Čia pat bus galima gyvai pabendrauti su pačia projekto autore menininke Elisabeth Salmin.

Parodos atidarymas vyks vasario 23 d. 19 val. Vilniaus planetariume Konstitucijos pr. 12a. Dalyvavimas paskaitoje ir parodoje – nemokamas. Parodą aplankyti galima nuo pirmadienio iki penktadienio Planetariumo darbo laiku.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos