Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncertų salė atveria naujo sezono duris

Perkusininkas Pavelas Giunteris
Koncertų salės nuotr. / Koncertų salės sezoną pradės perkusininkas P.Giunteris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Festivalis „Permainų muzika“ Klaipėdos koncertų salėje trečiadienį, 18 val., vėl įtrauks į garsų verpetą.

Pirmasis festivalio koncertas pavadintas „Skambantis horizontas“.

Klaipėdos kameriniam orkestrui, vadovaujamam Mindaugo Bačkaus, šįkart diriguos Modestas Pitrėnas – artistiškas ir plastiškas, ambicingas ir emocionalus, tačiau nei akimirkai neprarandantis šalto proto ir muzikos pulso. Gaivališką mušamųjų instrumentų energiją precizišku tikslumu valdys solistas Pavelas Giunteris. Anapus horizonto išsilies daininga solisto Vytenio Gikniaus fleitos melodija.

Programoje skambės Ramintos Šerkšnytės, Mindaugo Urbaičio, Loretos Narvilaitės, Igorio Stravinskio, Emmanuelio Sejourne'o kūriniai. Koncerto dieną, 17 val. KKS II aukšto fojė vyks prieškoncertinis susitikimas su kompozitoriais ir atlikėjais.

Pasak vežliai ir kūrybingai su orkestru repetuojančio M.Bačkaus, „visa koncerto programa gavosi labai graži, romantiška, su hardroko inkliuzu ir netikėtais prieskoniais.“

M.Pitrėnas prisipažino labai laukiantis susitikimo su išaugusiu Klaipėdos kameriniu orkestru. „Laukiu trupučiuką su žingeidžiu nerimu. Tikiuosi daug malonių įspūdžių, nes programa šarminga, kaip ir kolektyvas. Tikiuosi gražaus bendravimo“, – sakė dirigentas. 

„Permainų muzikos“ festivaliu Klaipėdos koncertų salė atveria naujo koncertinio sezono duris.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau