Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Savickytė-Damanskienė „Kultūros naktį“ šeimas kviečia į Bernardinų sodą

Kristina Savickytė-Damanskienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Kristina Savickytė-Damanskienė
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Praėjusių metų festivalio „Kultūros naktis“ dalyvė, renginių ir radijo laidų vedėja, studijos - dirbtuvių tėvams „Šilkauspupa“ vadovė jau ruošiasi birželio 16-ąją vyksiančiam festivaliui „Kultūros naktis“.

Ji pristato savo Šeimų erdvės/Pojūčių miesto Top dešimtuką: „Labai gaila, kad šiemet su savo projektu „Kultūros naktyje“ nedalyvausiu, tačiau tikiuosi, kad tai nesutrukdys nuskambėti mano rekomendacijoms, taigi:

1. Ansamblis Klezmer Klangen. Istorija ir tolerancija muzikos kontekste – man daro įspūdį muzikuojančios šeimos, patinka žydų muzika, yra proga ir tema pokalbiui su vaikais apie kitas kultūras.

2. Naujas Vilniaus cirkas „Antigravitacija“ ir cirko artistas. Man Žaidimai su stichijomis – puikus derinys – ugnis ir žongliravimas mane traukia kaip magnetas - valdoma ugnis, daug įdirbio reikalaujantys triukai, kuriantys vaizdus ir istorijas.

3. Klaipėdos jaunimo teatras. Knygų personažai atgyja – esu knygų mylėtoja ir visada ieškau būdų sudominti vaikus knyga. Viskas, kas gali vaiką pakviesti atsiversti knygą, nusipelno mano dėmesio.

4. VšĮ „RV Agentūra“. Dirbtuvės „Kita forma šeimoms“ – pati visada mėgstu kūrybiškai išnaudoti daiktus aplink mane, o čia kaip tik to ir tikiuosi – netikėtų ir kūrybiškų sprendimų, gaminat Šešėlių teatrą iš mus supančių ar mums nereikalingų daiktų.

5. „Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA“. VYTA-ebru tapyba ant vandens, vanduo ir spalvos – ramina, užburia, kuria netikėtus vaizdinius, spalvų derinius ir paveikslus. Vienąkart pabandžius, norisi prie šio tapybos būdo grįžti vėl ir vėl.

6. Vilniaus senamiesčio teatras. „Gydpirtė“ - žolės, kvapai, gintarai, arbatos – kuo ne močiutės kaimas? Pažadinti jausmus, prisiminimus ar patirti dar nebandytus dalykus – vaikams tai gali dovanoti nepamirštamą patyrimą.

7. „Kalbos žemėlapis“ – labai netikėtas būdas pažvelgti į savo kalbą, patyrinėti tai, kas kasdien yra mūsų lūpose. Marija Griniuk intriguoja savo patirtimi ir netikėtu požiūrio į kalbą kampu.

8. „Animacijos mokykla“ – jau seniai be galo žaviuosi lietuviškos animacijos entuziastais ir patriarchais Jūrate Leikaite bei Valentu Aškiniu – ir žinau, kad viskas, prie ko jie prisiliečia, yra verta dėmesio. Galimybė vaikams pažinti ir suprasti animacijos principus.

9. Vilniaus lopšelis-darželis „Ozas“. „Rašytiniai simboliai gamtoje ir architektūroje“ – labai netikėtas projektas, priverčiantis apsidairyti aplinkui ir kitaip pažvelgti į aplinką – tai yra kūrybos pradžia, gebėjimo interpretuoti dalykus užuomazgos.

10. Asta Malakauskienė ir VDU botanikos sodas. „Stebuklinga nakties pieva“ – tiesiog, myliu jonvabalius ir jų kuriamą stebuklą šviesiomis birželio ir liepos pradžios naktimis. Čia, tikiuosi, švieselių, mirgėjimų ir blyksėjimų – leisiu savo vaizduotei mėgautis ir sekti paslaptingais šviesų takais“.

Visą šeimų erdvės programos galeriją peržvelgti ir su jos dalyviais susipažinti galite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą