Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kulniuką pametusi Mia vos spėjo į oro balioną (video)

Mia
TV3 nuotr. / Mia
Šaltinis: 15min
0
A A

„Ko laukiam?“ – paklausė Stano. „Mios“, – atsidusęs atsakė Giedrius Leškevičius. Ketvirtadienio vakarą oreiviai padovanojo nematerialią dovaną „Žvaigždžių duetų“ finaliniam trejetui ir G.Leškevičiui pilotuojant visi pakilo oro balionu į orą. Tiesa, pramoga prasidėjo vėliau, nes vėlavo Mia.

Rūta Ščiogolevaitė (atlydėta Deivido Meškausko), Šorena (neatlydėta Audriaus Bružo), Stano, Mia ir Giedrius susirinko Vilniaus širdyje, netoli garsiojo Tymo turgaus. Čia visi turėjo užpildyti anketas, leidžiančias pilotams sužinoti, su kuo teks skristi.

„Dabar visi sužinos, ar Šorena nėra nėščia“, – šmaikštavo G.Leškevičius, padėdamas Šorenai pildyti anketą.

Su Mundžiu tartis dėl skraidymo oro balionu – tas pats, kas su plikiu pešiotis...Vienas iš privalomų punktų apie sveikatą yra ir klausimas, ar keleivė laukiasi. Šypsodamasi mergina pažymėjo atsakymą ir kurį laiką intriguodama jo niekam nerodė. Šorenos skrydis balionu visai negąsdino – kartą jai jau teko juo skristi ir net imituoti pilotavimą (pernai ji filmavosi „Muzikos akademijos“ klipui).

Tuo tarpu Stano kelionė oro balionu buvo naujas patyrimas. Jis tik išlipęs iš mašinos viską filmavo ir nuoširdžiai domėjosi, kaip balionas valdomas, kur skris ir kada nusileis.

R.Ščiogolevaitė prie oro baliono demonstravo savo profesionalumą ir rimta veido išraiška lankstė balioną, vėliau jį laikė, kol pripūs.

Tiesa, finaliniam trejetui trūko šeštojo dalyvio – Rūtos kolegos projekte Mundžio.

„Su juo tartis dėl skraidymo oro balionu – tas pats, kas su plikiu pešiotis...“ – tepasakė G.Leškevičius.

O R.Ščiogolevaitė paantrino, kad jam balione nėra vietos.

Giedriui savo scenos partnerės taip pat teko ilgai laukti. Visiems keleiviams sulipus į oro baliono krepšį ir bandant šiaip ne taip nepakilti – šviesiaplaukės Mios vis dar nebuvo matyti. Galiausiai supratusi, kur jai reikia atvažiuoti, Mia, vilkėdama mini baltą sijonėlį ir aukštakulnius, bėgom skubėjo prie baliono. Negalėdama išvystyti reikiamo greičio, mergina drąsiai nusiavė batelius ir basa galiausiai pasiekė pakilimo vietą.

„Labai bijau“, – prisipažino dainininkė, išsigandusi vos pirmo liepsnos pliūpsnio.

Galiausiai su visa baime ir drąsa dainininkai pakilo į orą ir leidosi į valandos skrydį, kuris užbaigtas pirmą kartą skridusių krikštynomis.

VIDEO: „Žvaigždžių duetų finalistų skrydis oro balionu
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau