Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Surrealistinės elektroninės muzikos projektas Nurse With Wound koncertuos Anykščiuose

NurseWithWound
Organizatorių archyvo nuotr. / Surrealistinės elektroninės muzikos projektas Nurse With Wound koncertuos Anykščiuose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 10 dieną Anykščių kultūros centre įvyks renginys The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 3), kuriame koncertuos kultinis surrealistinės elektroninės muzikos projektas Nurse With Wound.

Nuo 1979 metų aktyviai kuriantis, grupės ašis, Steven Stapleton savo diskografijoje turi dešimtis įrašų, bendradarbiauja su kitais menininkais ir rengia pasirodymus didžiausiuose alternatyvios muzikos festivaliuose Europoje ir JAV.

Taip pat renginyje pasirodys Andrew Liles iš Didžiosios Britanijos bei du projektai iš Lietuvos – Skeldos ir Dimeth Trip.

Tarptautinį koncertą The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 3) rengia eksperimentinio garso, vaizdo ir dizaino organizacija Moontrix, padedant Anykščių kultūros centrui ir Anykščių miesto savivaldybei. Pirmieji renginių ciklo The Machine Started To Flow Into A Vein koncertai vyko 2006 bei 2011 metais Vilniuje.

Nurse With Wound susibūrė Londone 1978 metais. Pirminį grupės sąstatą sudarė trys draugai – Steven Stapleton, John Fothergill ir Heman Pathak. Nuo 1981 metų grupėje liko tik S. Stapleton, tačiau iki šiol Nurse With Wound įrašus dažnai papildo įvairūs kviestiniai muzikantai.

Taip pat per ilgą grupės karjerą Steven Stapleton bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Current 93, Coil, Hafler Trio, Stereolab, Organum ir kt. Pirmą kartą  pasirodymą Lietuvoje rengiančios grupės branduolį sudarys idėjinis lyderis S. Stapleton, bei Collin Potter ir Andrew Liles.

Nurse With Wound itin įtakojo krautrock judėjimas, tačiau grupės kūryboje gausu ir laisvos improvizacijos, avant-garde, industrial, noise, dark ambient ir drone elementų.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Anykščiai