2018-11-05 13:58

Kultūros ministrei patarinės Juozapas Blažiūnas

Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson patarėju pradėjo dirbti Juozapas Blažiūnas, pirmadienį pranešė ministerija. Jis patarinės archyvų, bibliotekų, muziejų ir kultūros paveldo valdymo klausimais.
Juozapas Blažiūnas
Juozapas Blažiūnas / Asmeninio archyvo / „Facebook“ nuotr.

Menotyros mokslų krypties daktaro mokslinį laipsnį Vilniaus dailės akademijoje įgijęs J.Blažiūnas nuo 2016 metų iki šiol buvo Lietuvos literatūros ir meno archyvo direktorius, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros docentas.

„Ministrės patarėjas yra daugelio mokslinių straipsnių kultūros paveldo ir vertybių išsaugojimo klausimais autorius“, – rašoma žiniasklaidai išplatintame pranešime.

J.Blažiūnas ministrės komandoje pakeitė spalį iš jos dėl asmeninių priežasčių pasitraukusį kultūros viceministrą Renaldą Augustinavičių. Jis buvo atsakingas už kultūros paveldą, archyvus, muziejus ir bibliotekas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą