Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 08:50

„Kultūros naktyje“ – unikali socialinė akcija: dviračių paradas už laisvą Ukrainą

Šiemet „Kultūros nakties“ šūkis – „Šviesa visada laimi“. Tai priminimas, jog šių dienų įvykių tamsą gali išsklaidyti tik kultūros ir gėrio nešama šviesa. Būtent karinių konfliktų kontekste šiemet „Kultūros nakties“ metu vyks unikali socialinė akcija – „Dviračių paradas už laisvą Ukrainą x BANGERLAND“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Dviračių parado už laisvą Ukrainą viršelis
Dviračių parado už laisvą Ukrainą viršelis / Organizatorių nuotr.

Renginio metu vyks įdomiausio dviračio konkursas, todėl birželio 17d. 18:00-21:00 val. renginio organizatoriai visus norinčius pirmiausia kvies į Užupio meno inkubatoriaus kiemą, kuriame vyks dviračių puošimo dirbtuvės su „Velo Magia“. O saulei besileidžiant (birželio 17d. 22:00 nuo Katedros varpinės) – į 16 km dviračių paradą.

Šis renginys – tai dviračių žygis Vilniaus gatvėmis su BANGERLAND DJ muzika, siekiant palaikyti Ukrainos tautiečius Rusijos invazijos metu bei vieningai įveikti suplanuotą maršrutą.

BANGERLAND įkūrėjas Kristijonas Klimaitis komentuoja, kad visi renginio dalyviai yra kviečiami pasiimti Ukrainos ir Lietuvos vėliavas. „Praeitais metais dviračių žygis su policijos palyda susilaukė didžiulio palaikymo. Todėl manau, jog ir šiemet aktyvaus laisvalaikio mėgėjų laukia didelis, prasmingas ir labai gražus renginys“, – sako K.Klimaitis.

Parado trukmė maždaug 2 valandos, esant 12 km/h greičiui. Greitis nedidelis, todėl kviečiami įvairaus amžiaus grupių dalyviai: paaugliai (nuo 14 m., su tėvų palyda arba raštišku sutikimu), suaugusieji bei garbaus amžiaus žmonės.

Renginys yra visiškai nemokamas (tiek dalyvavimas dviračių puošimo dirbtuvėse, tiek dviračių parade). O neturintiems dviračio, jį bus galima nebrangiai išsinuomoti iš renginio partnerių.

Renginio organizatoriai: Bike Ride Vilnius, BANGERLAND ir Velo Magia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą