Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laura Grybkauskaitė pristatys parodą „Ritualai“

„Ritualai“
Parodos plakatas / „Ritualai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 7–18 dienomis Vilniaus grafikos meno centro ekspozicijų salėje „+“ pristatoma Lauros Grybkauskaitės paroda „Ritualai“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Laura Grybkauskaitė – viena iš jaunosios kartos menininkių, sėkmingai įsiliejusių į šiandieninės grafikos meno areną. Nuo 2008 m. Laura inicijavo ir organizavo ne vieną savo ir jaunųjų kolegų kūrybos parodą, jos estampai pastebėti ir įvertinti diplomais parodose Lietuvoje ir užsienyje. Ką tik sėkmingai apsigynusi bakalauro darbą Vilniaus dailės akademijos Grafikos katedroje, L.Grybkauskaitė savo diplominį darbą „Ritualai“ pristato platesnei auditorijai.

L.Grybkauskaitė apie kūrinius:

„Šis darbų ciklas – tai asmeninė interpretacija kasdienybės ritualų, kuriuos suvokiu kaip „pažangą“, „konkurenciją“, „tradiciją“, „istoriją“ ar „atmintį“ plačiame „civilizacijos“ kontekste. Kūriniuose įprasminu sau artimą beprasmiškumo būseną, kuri šiuose darbuose virsta pagrindiniu mano kūrybos motyvu. Kuriant stengiausi atsisakyti papildomų nuorodų ar konkrečių naratyvinių pasakojimų, kurie tariamai aiškintų darbų prasmę.“

Parodos atidarymas birželio 7 d. (antradienį), 18.00 val..

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau