Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietus neužgesino ugnies šou Vilniuje (nuotraukos)

Vilniaus Rotušės aikštėje parodytas ugnies šou.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniaus Rotušės aikštėje parodytas ugnies šou.
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios „Tebūnie nakties“ išvakarėse, kai vilniečius vilios dešimtys nemokamų renginių, Rotušės aikštėje sutemus degė ugnis. Čia magišką ugnies ir šokio spektaklį „Ugninės Vilniaus mandalos“ miestiečiams pristatė M.K.Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus moksleiviai ir Vilniaus fakyrų klubas „Ugnies ženklai“.

Penktadienio vakarą sostinės gyventojai ir svečiai prieš vidurnaktį galėjo stebėti įspūdingą reginį – Rotušės aikštėje ant žemės iš žvakučių išdėliotų mandalų fone fakyrai susirinkusiems demonstravo nuostabą keliančius triukus su ugnimi. Didžiausią įspūdį palikusius pasirodymus žiūrovai palydėdavo gausiai plojimais.

Reginio sumanytojai sukūrė tris liepsnojančias mandalas, sujungtas į vieną ašį, su kuriomis simboliškai pasitikta Saulės Karūnavimo diena – Rasų šventė. Kompoziciją sukūrė dailininkė Julija Ikamaitė-Mindaugienė.

Nors vakaro dangus grasino lietumi, o vėliau ir pasipylė lašais – savaitgalį pradėjusių žiūrovų, atrodo, tai neišgąsdino. Jie susirinko jau apsiginklavę skėčiais ir lietpalčiais, todėl pradėjus lyti – neužgeso nei ugnis, nei žiūrovų noras pamatyti vakaro renginį.

Naktinėtojams penktadienio vakaras tapo gera treniruote prieš šeštadienio kultūringiausią metų naktį, kai Vilniuje – Europos kultūros sostinėje – menininkai dainuos operas, šoks tango ir salsa, gyvai gros aikštėse, demonstruos filmus ir kitokius performansus daugiau nei 60-yje renginių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau