Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Lietuva kviečiama gerumui: „Maisto banko“ paramos koncertas jau šį vakarą

Penktadienį, 19.30 val. tiesioginiame LNK televizijos eteryje stebėkite „Maisto banko“ paramos koncertą „PasiDalink“. Tiesiai iš koncertų salės „Compensa“ pusantro tūkstančio iš visos Lietuvos susirinkusių savanorių, rėmėjų, scenos žvaigždžių kvies Lietuvą dalintis ir prisidėti prie kilnios „Maisto banko“ misijos kovojant su maisto švaistymu ir skurdu, rašoma „Maisto banko“ pranešime spaudai.
Maisto banko paramos koncerto akimirka
Maisto banko paramos koncerto akimirka

Šį vakarą jautriausias paramą gaunančių žmonių istorijas pasakos tv laidų vedėja, nuomonės formuotoja Indrė Kavaliauskaitė ir ištikimasis „Maisto banko“ bičiulis, LNK žinių vedėjas Rolandas Vilkončius, prie jų prisijungs ir prisiminti opią maisto švaistymo problemą šmaikščiai kvies aktorius Giedrius Savickas. Viena didžiausių koncerto intrigų – penktadienį LNK projekte „Kaukės“ pasirodžiusios „Maisto banko“ simbolio – obuolio kaukės atidengimas.

„Manęs draugės klausia, kaip aš nepravirkstu per tokį jautrų „Maisto banko“ renginį, greičiausiai atsakymas slypi tame, kad visas ašaras išlieju diena prieš, skaitydama scenarijų ar žiūrėdama jau nufilmuotas istorijas. Šį kartą perskaičiau istoriją apie vaiką, kuris Kalėdoms svajoja apie mišrainę. Tiesiog pasileido ašaros upeliais. Įsijunkite, ir jei negaila paaukokite „Maisto bankui“, jie tikrai daro nesuvokiamai didelį darbą kasdien“ – renginio išvakarėse žiūrėti koncertą savo socialinių tinklų sekėjus kvietė vakaro vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Generalinio renginio rėmėjo „Swedbank“ socialinių iniciatyvų vadovas Ernestas Ramonas kviesdamas dalintis prisiminė ir ne mažiau svarbią ekologinę „Maisto banko“ misijos dalį. „Tai viena tvariausių organizacijų Lietuvoje, kuri dirba tam, kad būtų sumažintas maisto paliekamas pėdsakas aplinkai, o kartu įkvepia savanoriauti bei spręsti maisto švaistymo problemą.

Nedaugelis žinome, jog per metus Lietuvoje prarandama apie 400 tūkst. tonų maisto, kurio didžioji dalis išvaistoma būtent namuose. Reikėtų nepamiršti, jog išmetamas maistas – tai ne tik plonesnės mūsų piniginės, bet ir gamtos išteklių švaistymas. Keisdami požiūrį į maistą, mes keičiame savo apsipirkimo planavimo įpročius, o tuo pačiu daugiau dėmesio skiriame aplinkosaugos ir klimato krizės iššūkiams. Tad kiekvieną kviečiu neišvaistyti, padėti gelbėti maistą ir juo Pasidalinti.“

Dalintis, palaikyti ir aukoti viso paramos vakaro metu kvies garsiausi populiariosios ir alternatyvios muzikos atlikėjai – Monique, Saulius Urbonavičius Samas, FC Baceball, Alanas Chošnau, Rūta Mur, Jurijus Veklenko, Jevgenija Redko duetuose su Inga Jankauskaite ir Roku Yan, Petunija ir Lilas. Geriausių savo dainų popuri atliks Natalija Bunkė, skambės grupių „69 Danguje”,„Biplan“, „Baltos varnos“ dainos. Tiesiai iš šiltosios Ispanijos paplūdimio į „Maisto banko“ paramos koncertą pasijungs ir drauge su Gamka dainą „Viskas puiku“ sudainuos scenos diva – Jazzu.

Lietuvoje skurdo riziką patiria ir maisto stygių jaučia kas penktas žmogus. Jų tarpe senjorai, vienišos mamos, neįgalieji, nelaimių ištikti asmenys. Kiekvienas jų svajoja apie sotesnį ir šviesesnį rytojų. Padėkite „Maisto bankui“ ištiesti šiems žmonėms pagalbos ranką. Tel. 1343 (auka 5 eurai), tel. 1413 (auka 10 eurų).

Paramos koncertas „PasiDalink“ jau šį vakarą, 19.30 val. tiesiogiai per LNK.

Generalinis renginio rėmėjas – „Swedbank“, didysis rėmėjas „Mantinga“, rėmėjai – „Grūstė“, „Telia“, „Tele2”, „Bitė“, „TCG Telecom“, informacinis renginio partneris 15min.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!