Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 3d. 10:21

Lietuviai kviečiami susipažinti su Kroatijos kinu ir muzika

Kino teatras „Pasaka“
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kino teatras „Pasaka“

Pažymint Kroatijos narystės Europos Sąjungoje pradžią, Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Kroatijos ambasados Stokholme biuru kviečia į šiuolaikinio Kroatijos kino pristatymą. Filmo „Kotlovina“ peržiūra vyks Vilniuje liepos 4 dieną, 18.30 val., kino teatre „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius).

Kino gerbėjai bus nukelti į Kroatiją, kur didelės šeimos susitikimas ruošiant tradicinį kroatų patiekalą „kotlovina” ir žavingai keistos bei nuoširdžios situacijos kvies klausti, kas dominuoja asmenybės gilumoje: šeimyniniai ir kultūriniai ryšiai ar gyvenimo būdas.

Prieš prasidedant filmui svečius pasveikins ir trumpą įžanginį žodį tars Užsienio reikalų ministerijos Informacijos ir viešųjų ryšių departamento direktorius Giedrius Puodžiūnas ir Kroatijos ambasados Stokholme biuro Vilniuje vadovė Dunja Sičaja.

Daugiau informacijos: http://www.kinopasaka.lt/news/3335/19/Kroatistas-kinas-Pasakoje/

Kroatijos prisijungimo prie ES ir Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga, Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir  Kroatijos ambasados Stokholme biuras Vilniuje taip pat kviečia susipažinti su Kroatijos kompozitorių muzika. liepos 5 d. Lietuvos muzikų sąjungos organizuojamame koncerte  (20:00 – 22:30 val., Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios kieme, Universiteto g. 3.) pasirodys Rucner styginių kvartetas iš Kroatijos, kuris atliks Kroatijos kompozitorių Josip Mihovil Stratik, Miroslav Miletić, Marijan Makar, Tomislav Uhlik ir Emil Cossetto kūrinius.

Rucner styginių kvartetas iš Kroatijos gyvuoja jau 15 metų, jo nariai yra Snježana Rucner (violončelė), Dragan Rucner (altas), Dunja Bontek ir Ana Paula Knapić Franković (smuikai). Šis šeimos kvartetas rengia klasikinės ir šiuolaikinės kamerinės muzikos koncertus, taip pat savo klausytojus džiugina šiuolaikinių kroatų kompozitorių kūriniais.

Daugiau informacijos: http://www.kulturosnaktis.lt/lt/projects/view/158/t:Vilniaus%20Universitet/c:1

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės