Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 19d. 15:22

Lietuviškos video produkcijos kūrėjai televizijų festivalyje Niujorke pelnė prestižinį apdovanojimą (video)

„Oskarui“ televizijos kūrėjų pasaulyje prilyginamam apdovanojimui buvo pateikti Fox TV užsakymu sukurti įžanginiai titrai Italijoje garsiam humoristiniam serialui „Boris“
Kadras iš video / „Oskarui“ televizijos kūrėjų pasaulyje prilyginamam apdovanojimui buvo pateikti Fox TV užsakymu sukurti įžanginiai titrai Italijoje garsiam humoristiniam serialui „Boris“

Niujorke ketvirtadienį pasibaigusiuose didžiausiuose ir įtakingiausiuose pasaulyje televizijos kūrėjų apdovanojimuose – „Promax/BDA“ festivalyje – lietuvių video produkcijos kūrėjų „Creator“ darbas laimėjo sidabro apdovanojimą (aukso apdovanojimas nebuvo teiktas).

Fox TV (Italija) užsakymu pagamintas jų kūrinys „Televizijos/video Įžanginių titrų“ nominacijoje buvo pripažintas geriausiu.

„Oskarui“ televizijos kūrėjų pasaulyje prilyginamam apdovanojimui buvo pateikti Fox TV užsakymu sukurti įžanginiai titrai Italijoje garsiam humoristiniam serialui „Boris“ (juos galima pamatyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=YPDvGaW-35w). Šis serialas buvo itin populiarus, todėl nuspręsta kurti ir rodyti antrojo sezono serijas. Būtent dėl antrojo, atsinaujinusio sezono dar 2008 m. vasarą kompanija „Creator“ pradėjo bendradarbiauti su Fox TV Italijos kūrybine grupe. Originaliai ir išskirtinai, bet kartu labai tiksliai reikėjo atspindėti pagrindinę serialo mintį: skirtingus veikiančius žmones, kuriuos vienija tas pats veiksmas – jie visi mėgsta pasišnekėti, tarsi pasitarti su auksine žuvele, vardu Boris. Todėl titruose herojai ir „įkeliami“ į žuviuko pasaulį – vandenį.

Apdovanojimą atsiėmusios Fox TV kūrybos direktorius Juan Pablo Kessler, dėkodamas už kartu atliktą darbą, sakė: „Norėčiaus pasveikinti Jus ir Jūsų dizainerių komandą su tokiu puikiu įvertinimu. Jūs pranokote mūsų viltis, sukurdami aukšto lygio kūrinį tiksliai ir laiku, kaip mes Italijoje sakome, UN CAPOLA‘VORO! („šedevras“)“.

Apdovanojimus organizavusi „Promax/BDA“ tarptautinė organizacija vienija daugiau nei 3000 kompanijų ir atskirų asmenų iš daugiau nei 70 šalių. Jie siekia apjungti lyderiaujančias televizijos srityje kompanijas ir skatinti jų bei pramoginėje, informacijos industrijoje dirbančių prekybos, reklamos ir dizaino profesionalų kūrybinį tobulėjimą. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės