Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvius su Afrikos kultūra supažindins cirkas „Mama Afrika“

Cirkas „Mama Afrika“
Organizatorių nuotr. / Cirkas „Mama Afrika“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmą kartą Lietuvoje lankysis pasaulyje gerai žinomas afrikiečių cirkas „Mama Afrika“. Savo nepaprastu šou vasario 18–22 dienomis „Mama Afrika“ žavės Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių jaunuosius žiūrovus ir jų tėvelius. Tai spektaklis, kurį stebėti įdomu įvairaus amžiaus žiūrovams.

Afrikietiškas cirkas „Mama Afrika“ – tikra pasaulinės scenos legenda. Šiame originaliame cirke susirinko patys geriausi artistai iš įvairių Afrikos kampelių: Tanzanijos, Etiopijos, Kenijos, Sudano, Egipto ir Pietų Afrikos Respublikos. Pasirodymuose dalyvauja artistai, demonstruojantys ištisą kaleidoskopą unikalių nacionalinių kostiumų. O muzikos grupė „InAfrika“ iš Tanzanijos visą pasirodymą lydi gyvai skambančias egzotiškais Afrikos ritmais.

Pastaraisiais metais afrikiečių cirkas su dideliu pasisekimu gastroliavo Europoje, pasirodė daugelyje didžiųjų Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Ispanijos ir kitų šalių miestų. Suskaičiuota, kad per 2008–2009 metų gastrolių turą cirko šou buvo parodytas 200 kartų ir vaidinimus pamatė daugiau kaip 300 tūkstančių žiūrovų. O po trumpos viešnagės Lietuvoje cirko trupė net trims mėnesiams iškeliaus į Australiją, kur surengs daugiau nei 70 spektaklių.

„Mama Afrika“ – tai devynios šalys, dar daugiau religijų ir kalbų susijungiančių ant scenos draugiškam ir džiaugsmingam pasirodymui.

Lietuvoje „Mama Afrika“ pristatys naujausią programą. Tai žongliravimas, akrobatika, numeriai ant lyno, palydimi gyvos muzikos, šokių ir papuošti spalvingais kostiumais. „Mama Afrika“ – tai dviejų valandų žaižaruojantis spektaklis.

„Mama Afrika“ – tai daugiau nei cirkas, tai – pažintinė kelionė per džiaugsmo šalį, supažindinanti kitas tautas su juodojo žemyno kultūra ir gyvenimo būdu.

„Mama Afrika“ tikslas – ne tik pristatyti Afrikos kultūrą ir linksminti publiką išskirtine akrobatika ir muzika, „Mama Afrika“ daro daug daugiau – dalis pinigų, surinktų už bilietus, bus paaukoti Rudiger Nehbergs žmogaus teisių organizacijai TARGET. Tad prie šio kilnaus tikslo prisidės visi žiūrovai, ateisiantys pamatyti Afrikos Cirko meną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą