Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 21d. 13:51

Lietuvos dizaino prizas: publikos balsavimas

Panama Banana
Partnerio nuotr. / Panama Banana

„Geras dizainas“ – tai nacionalinis konkursas, skirtas geriausiam dizainui šalyje – Lietuvos įmonių produkcijai ir dizainerių darbams – atrasti ir paminėti. Dizaino objektus konkursui teikia gamintojai ir dizaineriai, darbus pagal bendrą reglamentą vertina nepriklausoma tarptautinė komisija.

Šiais metais konkursui gauta per 250 paraiškų, kurios pasiskirstė dešimtyje kategorijų: baldai ir šviestuvai, interjeras, interjero elementai, koncepcija, leidinys, kostiumo dizainas, mados aksesuarai, paslaugų ir socialinis dizainas, produkto / industrinis dizainas, vizualinis identitetas.

Papildomas prizas antrus metus iš eilės bus skiriamas ir publikos favoritui, kuris renkamas internetinio balsavimo metu, bendradarbiaujant su portalu 15min.

Oficiali apdovanojimų ceremonija, kurios metu paaiškės konkurso nugalėtojai, bei festivalio DIZAINO SAVAITĖ 2017 atidarymas vyks gegužės 2 dieną, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje. Po apdovanojimų ceremonijos čia pat duris atvers ir konkurso nugalėtojų darbų ekspozicija, kuri veiks iki birželio 20 d.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas