TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus pinigų rekonstrukcijai tikisi iš Europos Sąjungos

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus fasado vizualizacija
LTMKM nuotr. / Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus fasado vizualizacija
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus ruošia ES paraišką dėl muziejaus pastato rekonstrukcijos ir naujų pastatų statybos Europos struktūrinių fondo lėšomis.

Nuo 2008 m. balandžio Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus vykdo statybos ir rekonstrukcijos projektą pagal „Nauja statyba ir rekonstravimas Lietuvos kultūros infrastruktūros plėtros ir kultūros politikos įgyvendinimo administravimą“.

Kadangi mažos injekcijos iš valstybės investicinių fondų (dėl Valdovų rūmų statybos ir įrengimo) neleidžia patiems sutvarkyti muziejų ir pasiūlyti lankytojams kokybiškų ir įvairių meno bei kultūros renginių, apsirūpinti šiuolaikine technologija, tikimasi paramos iš ES.

LTMKM nuotr./Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas
LTMKM nuotr./Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemas

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus pastatęs ir įsirengęs naujus pasatus, turės naujas, modernias ir talpias eksponatų saugyklas (šiuo metu gausėjantys eksponatai nebetelpa mažose muziejaus patalpose); audiovizualinio paveldo atvirą saugyklą–fondą su peržiūrų/perklausų galimybe; profesionalios restrauravimo dirbtuvės.

Taip tikimasi įrengti normalias patalpas darbuotojams, o lankytojams – praplėsti paslaugų įvairovę: atidaryti kino salę, kur bus rengiami animacijos, autorinio filmo, dokumentikos festivaliai, įrengti edukacines kūrybines auditorijas, bus poilsiui ir teminiams vakarams skirtos erdvės su galimybe viešai naudotis gausia meno biblioteka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą