Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 12:08

Lietuvos žvaigždės laukia grupės AIR koncerto

Grupė AIR
Organizatorių nuotr. / Grupė AIR

Jau po kelių savaičių Vilniuje gyvai skambės viso pasaulio įsimylėjėlių daina „All I Need“, kuri patenka tarp geriausių visų laikų meilės himnų. Savo pirmąjį koncertą Lietuvoje surengs ir šią savo garsiausią dainą atliks prancūzų modernios kultūros simboliu vadinami AIR. Tarp karščiausių šios grupės gerbėjų yra Eltonas Johnas, Davidas Bowie'is, „Depeche Mode“, kino režisierė Sofia Coppola, rašytojas Alessandro Baricco, princas Charles ir kiti.

„AIR muzika labai susijusi su vaizduote. Todėl nenorime jokių gigantiškų vaizdų, kai mes grojame gyvai. Norime, kad žmones, klausydami mūsų, užsimerktų ir nugrimztų savo mintyse“, – taip savo būsimą koncertą pristato duetas AIR, kurie į Vilnių atvyks lydimi trijų gyvai grojančių muzikantų.

Socialiniame tinkle „Facebook“ savo dalyvavimą šiame išskirtiniame koncerte jau patvirtino kelios dešimtys Lietuvoje žinomų žmonių: Aleksandras Pogrebnojus, Aurimas Juodiškis, Lavija Šurnaitė, Julija Žilėnienė, Inga Bytautė, Tomas Kauneckas, Jogaila Morkūnas, Jurgita Žiugždienė, Jazzu, Karina Krysko, Rimas Bružas, Erica Jennings, Martynas Tyla, Rimas Šapauskas, Ugnė Skonsmanaitė ir daugelis kitų.

Jau šį savaitgalį Danijoje AIR su grupe pradės neįtikėtino mąsto savo gastroles Europoje. Jų metu kartu Nicolas Godin ir Jean-Benoît Dunckel duetas pristatys savo naująjį albumą „Love 2“. Kasdien vis papildomame grafike nuo lapkričio pabaigos iki kovo mėnesio yra numatyta per 40 koncertų. Tarp jų, žinoma, ir gruodžio 9 d. AIR gyvas pasirodymas sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“. Po turo Europoje per dešimt milijonų įrašų pardavęs duetas kelsis į JAV bei Aziją.

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata