Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 30d. 11:53

„Litexpo“ parodose – staigmenos ir idėjos šventėms

Kompozicija parodoje „Žiemos puokštė“
Audrės Domeikaitės nuotr. / Kompozicija parodoje „Žiemos puokštė“

Pirmąjį gruodžio savaitgalį, 4–6 dienomis, Lietuvos parodų centre LITEXPO vyraus šventiška ir kūrybiška atmosfera – čia vyks 6-oji „Šventės“ mugė bei 29-ąjį kartą gėlių kompozicijų meistrus subursianti floristų darbų paroda-konkursas „Žiemos puokštė“.

Pasak Lietuvos parodų centro LITEXPO direktoriaus pavaduotojos Kristinos Pladienės, šiemet abu renginiai lankytojams pažers daugybę naujienų – čia bus galima pasisemti kūrybinių idėjų iš profesionalių ir būsimųjų floristų, menininkų, dekoratorių ir visų, gebančių kurti nekasdienę atmosferą.

Bendrame LITEXPO ir Lietuvos floristų asociacijos projekte – floristų darbų parodoje-konkurse „Žiemos puokštė“ vėl dalyvaus profesionalūs floristai ir pagal specialias konkurso temas kurs kompozicijas, kurias vertins tarptautinė žiuri. Lankytojai galės gėrėtis jų sukurtais floristiniais šviestuvais, šventiniais papuošalais, proginėmis puokštėmis. „Žiemos puokštėje“ bus rengiamas ir moksleivių konkursas, kuris suburs daugybę būsimų specialistų iš visos Lietuvos. Jie parodoje komponuos floristinius koliažus ir puošmenas įvairiomis temomis.

„Žiemos puokštėje“ rengiamas ir floristinių kilimų konkursas „Sveikas, Vilniau“, kuriame gali dalyvauti visi norintys floristai. Parodoje kasdien vyks floristės Desiree Glasbergen iš Olandijos  kūrybinės valandos – jų metu žiūrovai susipažins su intriguojančiomis Kalėdų idėjomis ir 2010-ųjų metų floristikos tendencijomis. Šis kūrybinis projektas – tai pagrindinio profesionalių floristų konkurso rėmėjo, vieno iš didžiausių gėlių ir augalų eksportuotojo Olandijoje „A.Heemskerk AZN B.V.“ dovana lankytojams.

Šiemet lankytojai galės ne tik gėrėtis sukurtais floristiniais darbais, bet ir juos įsigyti paskutinę parodos dieną. Gruodžio 6-ąją bus rengiamas aukcionas.

Kartu vyksiančioje mugėje „Šventė“ lankytojų taip pat lauks ne viena naujiena. Čia ne tik bus galima įsigyti įvairiausių šventinių puošmenų, kalėdinių dovanų, priemonių ir medžiagų dekoravimui, bet ir pasisemti idėjų, kaip netradiciškai panaudoti tradicinius šventinės puošybos elementus. Tai demonstruos bendrovė „Balionų šalis“. Ji iš daugiau nei 4000 balionų mugėje pastatys Gedimino pilies bokštą, į kurį bus galima įeiti ir apžiūrėti netikėtas ekspozicijas.

„Šventėje“ lankytojų lauks profesionalių menininkų dirbinių iš veltinio bei tapybos darbų gėlių tema ekspozicijos.

Pirmą kartą čia veiks antikvariato ir sendaikčių mugė, kurioje taip pat bus galima rasti daugybę netikėtų daiktų ir puošmenų dovanoms ar savo namams. Lankytojai galės rasti originalių antikvarinių baldų, interjero puošmenų, namų apyvokos reikmenų, senovinių nuotraukų ir paveikslų. Čia bus eksponuojamos ir monetų bei medalių kolekcijos.

„Žiemos puokštė“ ir „Šventė“ vyks LITEXPO 5-oje salėje. Renginių darbo laikas: gruodžio 4–5 d. 10-19 val., gruodžio 6 d. 10–17 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės