Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 2d. 16:58

„Liūdni slibinai“ pakirdo iš žiemos miego ir pradeda turą „Pavasario „linksmybės“ (video)

Grupė „Liūdni slibinai“
Rūtos Galaburdaitės nuotr. / Grupė „Liūdni slibinai“

Jaunų aktorių ir atlikėjų „grupė“ „Liūdni slibinai“, skaičiuojanti ištisus trejus gyvavimo metus, skelbia „Pavasario „linksmybių“ turą po Lietuvą. Pasirinkę chrestomatine fraze tapusios dalies iš Kristijono Donelaičio poemos „Metai“ pavadinimą, „Liūdni slibinai“ neketina atsisakyti savo misijos kelti Tėvynę ir grąžinti lietuvį liūdesiop. Todėl ir jų pateikiama linksmybių samprata labai skiriasi nuo šiuolaikinio lietuvio sąmonėje susiformavusios šios žodžio prasmės.

„Liūdni slibinai“ šiuo metu intensyviai ruošia naujas dainas, tarp kurių bus ir užsienio šlagerių, adaptuotų lietuviams, ir paties K.Donelaičio poemos „Metai“ ištrauka, pritaikyta jaunimui, ir kitų, specialiai „Liūdniems slibinams“ parašytų dainų, kaip antai – Kazio Binkio „Debesėliai“. Repeticijose su „Liūdnais slibinais“ repetuoja ir naujasis grupės būgnininkas Lazdeika, plačiojoje visuomenėje žinomas slapyvardžiu Sergej Makidon.

Koncertų turas aprėps penkis didžiuosius Lietuvos miestus, o prasidės nuo Klaipėdoje kovo 11-ąją vyksiančio koncerto, pavadinimu „Patrioto šauksmas“. Paklaustas, kodėl išskyrė Klaipėdą ir turą pradeda nuo pajūrio, „grupės“ smegenys Vaidas Kublinskas komentuoja: „Ką čia daugiau beišskirsi. Vyrai ir moterys skiriasi patys, politinės partijos ardosi, vaikai vis labiau ir labiau tolsta nuo tėvų... Lieka tik patriotiškumas, gamta ir žmogus kaip nepajudinamos ir amžinos vertybės.“

Pavasario „linksmybių“ turo datos:

  • Klaipėda – kovo 11 d. 20 val. „Švyturio menų dokas“

  • Vilnius – kovo 17 d. 21 val. gyvos muzikos klubas „Tamsta“

  • Kaunas – kovo 19 d. 20 val. muzikos klubas „Combo“

  • Šiauliai – balandžio 9 d. 18 val. Šiaulių kultūros centras

  • Panevėžys – balandžio 14 d. 18 val. Panevėžio muzikinis teatras

    VIDEO: Liūdni slibinai - Pavasario linksmybės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos