Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 7d. 18:29

LOFTAS pirmąjį gimtadienį pasitiks dviejų parų naujametiniu festivaliu

Renginio skrajutė
Organizatorių paveikslas / Renginio skrajutė

Pernai savo veiklą Naujųjų metų “Kosmine Odisėja” pradėjęs Naujamiesčio menų fabrikas LOFTAS šią progą ruošiasi pažymėti atsakingai – taip, kad reivo užtektų metams į priekį.

Naujųjų Metų ir savo gimtadienio išvakarėse LOFTAS virs kultinės filmų trilogijos “Mad Max” niekieno žemе. Dulkės, dykuma, metalo skonis, plieninės grandinės, beprotiški automobiliai, odiniai rūbai, greitis, užvedanti muzika – visa tai yra “Mad Max” legenda.

“Mad Max” vakarėlis – tarsi Naujametinis festivalis, trunkantis iki sausio 2 d., sekmadienio ryto. Čia bus galima sutikti Naujuosius ir pasveikinti LOFTĄ su gimtadieniu, išeiti susitikti draugų ir vėl grįžti tiek kartų, kiek norisi. Vakarėlis vyks ir bus atviras visiems ištisas dvi paras be sustojimo.

Garbingas DJ sąrašas su Dj Mamania (PMP Rockers) ir Manfredu (M.O.M.) priešakyje, sunkiasvorė gyva programa su NO DJs (live mashups), kaskadininkai, parkūras, Šarūno Kirdeikio ir jo komandos įspūdingas šou, neįpareigojančios poilsio zonos nuo 6 valandos ryto, post–apokliptiniai pusryčiai, „Mad Max“ filmų peržiūra sausio 1–ąją, o po pietų vėl reivas – ir taip iki paryčių. Visa tai lauks per LOFTO naujuosius ir tik su vienu bilietu.

“Šiemet LOFTE įvyko per 50 renginių – nuo laukinių vakarėlių iki operos, akustinių koncertų, kino peržiūrų bei festivalių, mados renginių ir šokių iki ryto. Tesim savo pažadą neriboti žmonių, ateinančių pas mus su gera idėja, nesvarbu kokiai meno ar kultūros sričiai ji priklausytų. Buvo fantastiški metai, tad juos užbaigdamas ir gimtadienį švęsdamas, LOFTAS bus MAD.... Max! Kviečiam į šitą laukinę žemę visus, kam ten pakeliui”, sako vienas iš menų fabriko įkūrėjų Viktoras Diawara.

“Mad Max” trilogija (1979, 1981, 1985 m.) – post–apokaliptinių filmų žanro pavyzdys, palikęs itin ryškų braižą kino istorijoje. Civilizacijos pabaiga, įstatymų ir socialinės santvarkos žlugimas, išlikimo bet kokia kaina pastangos, siautėjančių nusikaltėlių gaujos, moralės ir nevaldomos savivalės priešpriešos – svarbiausi šio žanro bruožai. Garsiausi filmai–pasekėjai: “Terminatorius”, “Vandens pasaulis”, “Matrica” “Diena po rytojaus”, “Aš esu legenda”, “Diena, kai žemė sustojo”, “Žmonių vaikai”, “Absoliutus bogis”, “Elijaus knyga” ir t.t.

Žymiausias post–apokaliptinis kultūros reiškinys – festivalis “Burning Man”, kasmet sutraukiantis tūkstančius norinčiųjų savaitę pagyventi be civilizacijos, valiutos, visuotinai priimtų socialinių ir elgesio normų. Čia egzistuoja tik laisvė, saviraiška, mainai vietoj pinigų ir, žinoma, privalomas atributas – beprotiški kostiumai bei pačių sukonstruotos transporto priemonės.

Mažesniais mastais įvairiose pasaulio vietose iki šiol vyksta “Mad Max” fanų suvažiavimai, kuriuose pasigaminti neįtikimiausią aprangą ar kosminį automobilį yra ir dalyvavimo sąlyga, ir garbės reikalas. Per šiuos Naujuosius aprangos kodo pamiršti taip pat nevalia. Ateik lyg būtum MAD MAX niekieno žemės vietinis ir jus tokiais laikys. Išradingiausiems, kūrybiškiausiems ir daugiausiai darbo pareikalavusių kostiumų autoriams žadamas kvapą gniaužiantys prizai.

“Tokio naujametinio festivalio Lietuvoje dar neteko matyti. „Tuborg“ – neatsiejamas nuo muzikos, klubinės kultūros, tad mūsų tikslas – dovanoti tik geriausius vakarėlius, žymiausių atlikėjų pasirodymus bei klubinius renginius, tad labai džiaugiamės galėdami pakviesti į “Mad Max” Naujuosius ir LOFTO gimtadienį visus, kas pasiryžę kartu patyrinėti šią muzikos ir nuotykių žemę ištisas dvi paras”, –  sako “Tuborg” atstovė Lietuvoje Sigutė Zabielskienė.
.
Gruodžio 31 dieną ateik į LOFTĄ atsiimti savo Niekieno Žemės paso.
 

Temos: 1 „Loftas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/