Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 10d. 09:35

Maestro Vytauto Kernagio dainas prikels Liudas Mikalauskas

Liudas Mikalauskas su kvartetu „Brass Arco“ parengė programą Vytauto Kernagio kūrybai prisiminti.
ATM kompanijos nuotr. / Liudas Mikalauskas parengė programą Vytauto Kernagio kūrybai prisiminti.

Norėdami įprasminti Vytauto Kernagio kūrybą bei papildyti ją naujomis spalvomis, tarptautinių konkursų laureatas, aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas ir violončelių bei kontraboso kvartetas „Bass Arco“ kviečia prisiminti šią iškilią asmenybę.

Liudas Mikalauskas programą rugsėjo 20 d. pristatys ir klaipėdiečiams.

Koncerte bus pristatyta nepaprastai miela Maestro dainų programa – „Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...“. „Baltas paukštis“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Giedu giesmelę“, „Vasara“, „Išeinu“... tai tik keletas dainų, kurios tikrai nepaliks abejingų.

„Norėjome parengti ką nors išskirtinio, skatinančio išgirsti muziką savyje ir dalintis ja su kitais. Violončelė nuo seno siejama su žmogaus balsu, tad, nėra įtikinamesių instrumentų, derančių su vokalu bei gebančių taip virpinti sielos stygas kaip mūsų pasirinktieji“ – teigia operos solistas Liudas Mikalauskas.

Ši programa, anot atlikėjo, yra ypatinga, praturtinanti ne tik klausytojus, bet ir atlikėjus – tarp kūrinių, skaitant ištraukas, linksmus nutikimus bei intriguojančius sutapimus, žiūrovai galės bent trumpam pasinerti į įvairiapusės V. Kernagio asmenybės patirtį ir dar kartą prisiminimuose pabūti kartu su Juo.

Koncertas „Baltas paukštis. Vytautą Kernagį prisimenant...“ – rugsėjo 20 d., 18 val. Klaipėdos koncertų salėje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės