Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 9d. 11:52

Mantas ir „Gyčio Ivanausko teatras“ stebins nauja programa (video)

Mantas su „Gyčio Ivanausko teatro“ šokėjais
"Promostar" nuotr. / Mantas su „Gyčio Ivanausko teatro“ šokėjais

Turbūt nedaug kas tikėjosi, kad subtilaus humoro ir sarkazmo kupina daina „Čiuožki“ taps tokiu hitu Lietuvoje, tačiau tik ne pats Mantas. Dažnai geidžiamiausiu Lietuvos vyru tituluojamas dainininkas nepabūgo pažaisti savo įvaizdžiu ir jį šaržuoti. Šis smagus eksperimentas užkrėtė visą Lietuvą niūniuoti „čiuožki čiuožki“ bei kartoti firminį čiuožimo scenoje judesį.

Dabar „Čiuožki“ skamba visų televizijų šventėse, portale „Youtube“ šios dainos įrašą jau peržiūrėjo beveik 200 000 žmonių, o kompaktinėje plokštelėje išleistas singlas neiškrenta iš perkamiausių įrašų topų. Nors ši daina vis dar skamba radijo stočių topuose, Mantas, nieko nelaukdamas savo kolegos Marijono Mikutavičiaus koncerte pristatė naują singlą „Stok”. Šiai dainai taip pat prognozuojama sėkmė.

Daina „Stok“ taip pat patinka žmonėms

Radijo stotyse jau besisukanti naujausia Manto daina renka komplimentus ir gerbėjų balus populiariausių kūrinių topuose. „Stok“ iš karto susilaukė žiūrovų plojimų ir šūksnių Marijono Mikutavičiaus koncerto metu, o „Youtube“ net atsirado kažkokio gerbėjo nufilmuotas dainos vaizdo įrašas. Jame Mantas dainuoja ir šoka kartu su „Gyčio Ivanausko teatro“ aktoriais – pačiu Gyčiu bei Evaldu Taujanskiu.

„Po tokios „Čiuožki“ sėkmės nepaprastai sunku sukurti kažką, kas tau pačiam patiktų. Bet džiaugiuosi, kad naujoji „Stok“ buvo sutikta taip pat išprotėjusiai. Ypač tai jaučiau per Marijono koncertą, kai pirmą kartą atlikau šią dainą niekam neanonsuodamas. Per radiją pradėjus skambėti „Stok“ žmonės vis dažniau prašo jau nebe „Čiuožki“, o naujos mano dainos“, – naujiena džiaugiasi Mantas.

Nauja koncertinė programa – privers linksmintis

Manto kiek netikėtas bandymas dainą „Čiuožki“ pagyvinti linksmu įvaizdžiu ir dar linksmesniu šokiu – pasiteisino. Tad dainininkas žada, kad visa jo naujoji koncertinė programa bus smagi, nuotaikinga ir užvedanti. Pasak Manto, jau baigiami įrašyti nauji kūriniai, kurie stilistika bus panašūs į „Čiuožki“, koncertuose taip pat bus išlaikytas ir nesubrendusio moksliuko įvaizdis, kuris privers linksmintis.

„Mes tiesiog nebijome patys iš savęs pasijuokti, šiandien tai labai svarbu, – trumpai sėkmės formulę atskleidžia Mantas. – Šiame mano muzikinės karjeros etape bene svarbiausiu dalyku tapo mano dainų, stiliaus ir „Gyčio Ivanausko teatro“ šokio sinergija. Tad norime visi kartu padaryti linksmą programą su naujais kūriniais ir šokiais, kurie patiko žmonėms. Ruošiame skirtingus visiškai „crazy“ sceninius drabužius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės