Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 9d. 10:34

Mantas ragina mylėti ištisus metus

Dainininkas Mantas
Organizatorių nuotr. / Dainininkas Mantas

Per pačią Valentino dieną, šį šeštadienį, klube „Gravity” koncertuos charizmatiškasis Mantas. Populiarusis dainininkas šį savaitgalį kviečia visus, kas pasiilgo gyvo balso, gitarų ir būgnų. Sostinės klubas šį išskirtinį koncertą netikriausios meilės metuose dieną dedikuoja visoms merginoms. Jos raginamos neužkibti ant blogų vaikinų, kurie bučinius ir gėles dovanoja tik vieną kartą per metus.

Antrą kartą klube „Gravity“ pasirodysiančiam Mantui (pirmasis jo koncertas praėjusią vasarą sulaukė didžiulio pasisekimo) senas ir naujas dainas atlikti padės gyvai grojanti grupė. Prie klavišinių stos populiarusis Mario Basanov. Būgnus muš ir gitara gros daugeliui Lietuvos grupių talkinantys muzikantai – Vytis ir Domas. Prieš ir po koncerto scenoje gros komandos „Flaxen Beats” narys DJ Carl Keen.

Dainininkas nori daugiau meilės dienų

Mantas, paklaustas, ką mano apie Valentino dienos sureikšminimą ir pompastiką, neslėpė skeptiškumo. „Tai daugiau komercinė diena, per kurią galiu koncertuoti. Skambės banaliai, bet tam, kad išreikštum savo jausmus kitam žmogui, nebūtina laukti tam tikros datos. O blogiausia tai, kad meilei skirta diena per metus yra tik viena. Aš jų padaryčiau daug daugiau“, – juokavo populiarusis dainininkas.

Per pačią įsimylėjėlių dieną koncertuosiantis Mantas ragina mylėti ištisus metus. O pasiteiravus, kas yra tikroji meilė, kalbėjo labai abstrakčiai: „Kai ryte pramerkęs akis pagauni save, kad esi laimingas, bet tuo pačiu norisi greičiau šokti iš lovos ir nuveikti ką nors gero, tada tikrai gali sakyti, kad esi įsimylėjęs.”

Talentų neskaičiuoja

Laimėjęs du iš eilės Lietuvos televizijos surengtus projektus – iš pradžių šokdamas, o vėliau ir dainuodamas, Mantas kasmet stebina naujais vaidmenimis. Jį buvo galima pamatyti Andželikos Cholinos šokių partneriu spektaklyje „Tango in Fa", vėliau anšlaginiuose koncertuose dainininkas pasirodė kaip lietuviškasis Robbie Williamsas. Praėjusių metų pabaigoje Mantas įkūnijo dar du vaidmenis. Pirmiausia renginių serijoje „Tabami” tapo legendiniu Freddie Mercury. Vėliau atliko pagrindinį vaidmenį miuzikle „Paryžiaus katedra” – tapo Kvazimodu.

Paklaustas, kokių dar talentų turi, Mantas prisipažino, kad geriausia moka niekam nematant bent keliems mėnesiams dingti iš visuomenės informavimo priemonių. „O šiaip daugybę skirtingų talentų turime visi ir aš jų neskaičiuoju. Svarbiausia rasti tikrąjį pašaukimą. Juk kai darai tai, kas patinka, viskas daug lengviau pavyksta. Žinau, kad negalėčiau niekam dirbti, nes visą gyvenimą žinojau, jog esu pats sau viršininkas ir tik pats sugebėsiu pasirūpinti savimi ir šeima”, – tvirtina dainininkas.

Naujausią hitą „Čiuožki” susapnavo

Nuolat tarp seksualiausių bei geidžiamiausių Lietuvos vyrų patenkantis atlikėjas šį šeštadienį klube „Gravity“ žada pristatyti naujausias savo dainas, o tarp jų – karščiausią hitą „Čiuožki“. Ši stilinga daina jau užkariavo gerbėjų širdis ir sėkmingai skamba radijo stočių populiariausių dainų topuose.

Sklinda gandai, kad šią dainą Mantas susapnavo: „Taip, taip tiesa. Kai toks šaltukas spaudžia už lango, tenka miegoti vis ilgiau. Tokiu būdu prarandi kažkiek darbingo laiko. O man pavyko savo darbingumą perkelti po antklode. Šiaip esu šiltųjų kraštų mėgėjas, todėl labiau norėčiau kurti dainas su gitara po palme, nei susirietęs į kamuoliuką po devyniomis antklodėmis”, – apie „Čiuožki” gimimą pasakoja dainininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas