Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marato Sargsyano juosta „Tėvas“ atkeliauja į Klaipėdą

Dokumentinė juosta „Tėvas“ apie garsųjį nusikaltėlį bus rodoma ir klaipėdiečiams.
Kadras iš filmo „Tėvas“ / Dokumentinė juosta „Tėvas“ apie garsųjį nusikaltėlį bus rodoma ir klaipėdiečiams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose gruodžio 12 ir 13 d. 18 val. pristatomas režisieriaus Marato Sargsyano filmas „Tėvas“. Gruodžio 12 d. peržiūroje dalyvaus režisierius M.Sargsyanas.

„Tėvas“ – tai dokumentinis filmas apie buvusio kalinio vertybes, apie žmogų, metusį iššūkį laikui ir likimui, apie begalinį norą gyventi. Tai vienos šeimos meilės istorija. Be romantiškų akimirkų ir stebuklingų pokyčių. Bet su dideliu potencialu pakoreguoti mūsų supratimą, kokia yra ar gali būti laiminga ir mylinti šeima.

„Be abejo, dvidešimt metų kalėjimuose ir nusikalstama veikla, kuria aš užsiiminėjau laisvėje, pakeitė mane iš esmės. Bet jaučiau, kad dar vis turiu jėgų ir šansų sukurti tokią šeimą, apie kurią kalbėjo mano tėvas ir senelis,“ – sakė Vidas Zenonas Antonovas.

Vidas Zenonas Antonovas įrašytas į XX amžiaus Sovietų Sąjungos įdomiausių nusikaltėlių knygą. Jis iš valstybinių įstaigų pavogė apie milijoną rublių. Su bendraminčiais pagrobė keleivinį lėktuvą su keleiviais, kad pabėgtų į Afriką. Atsėdėjo visus dvidešimt metų penkiolikoje kalėjimų. Dabar jis septyniasdešimt vienerių metų, turi didelę šeimą – dešimt vaikų, du anūkus ir naujagimį sūnų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau