Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 11:08

Mažasis teatras žiūrovams dovanoja dvigubai pigesnius bilietus

Režisierius, Vilniaus mažojo teatro vadovas Rimas Tuminas
„Scanpix“ nuotr. / Režisierius, Vilniaus mažojo teatro vadovas Rimas Tuminas

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras skelbia akciją, kurios metu bilietams į šio teatro gegužės mėnesį rodomus spektaklius bus taikoma 40 procentų nuolaida. Su patrauklia nuolaida bus galima pasižiūrėti spektaklius, sukurtus žinomų teatro meistrų ir daug žadančių režisūros debiutantų.

Teatro meno vadovo Rimo Tumino režisuota Antono Čechovo „Žuvėdra“ žiūrovams pristato ne tik naują klasikinės dramaturgijos kūrinio interpretaciją, bet ir jauniausią Mažojo teatro aktorių kartą, kurią žiūrovai spėjo pamilti ir scenoje, ir televizijos ekrane.

Žiūrovams taip pat bus primintas vienas ilgaamžiškiausių Mažojo teatro spektaklių – A.Čechovo „Vyšnių sodas“, R.Tumino sukurtas su šio teatro senbuviais ir pelnęs pripažinimą daugelyje tarptautinių festivalių. Serbų dramaturgės Biljanos Srbljanović „Šeimynines istorijas“ taip pat režisavo R.Tuminas – tai sukrečiantis spektaklis apie suaugusių pasaulį, išgyvenamą vaiko akimis. Absurdo dramaturgijos klasiko Samuelio Becketto „Belaukiant Godo“ su puikiais aktoriniais darbais – dar vienas R.Tumino sukurtas spektaklis.

R.Tumino ir Arvydo Dapšio režisuotas lietuvių dramaturgo Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“ – tragikomiškas žvilgsnis į Lietuvos istoriją ir garsias asmenybes, tarp kurių nesunku atpažinti Kazimierą Pakštą, Salomėją Nėrį ir Oskarą Milašių. Šis spektaklis – tarptautinių teatro festivalių favoritas, apdovanotas ir prizais, ir kritikos bei žiūrovų simpatijomis.

R.Tuminas ir A.Dapšys pastatė ir Furio Bordono spektaklį „Paskutiniai mėnesiai“, kuriame žiūrovai turi unikalią galimybę scenoje pamatyti legendinį teatro ir kino aktorių Regimantą Adomaitį. Vilniaus mažojo teatro viešnią Nijolę Narmontaitę bus galima išvysti dviejuose spektakliuose – Terrence McNally „Meistriškumo pamokoje“ (režisierius Gytis Padegimas) ji vaidina operos legendą Marią Calas, o Briano Klarko „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“ (režisierius Jonas Vaitkus) – dėl teisės mirti kovojančią skulptorę.

Taip pat žiūrovai turės galimybę pamatyti Sigito Račkio režisuotą Grigorijaus Gorino dramą „Svifto namai“, Edwardo Albee dramą „Trys aukštos moterys“, kurią pastatė režisierė Ramunė Kudzmanaitė.

Šį sezoną Vilniaus mažojo teatro repertuarą sėkmingai papildė jaunieji režisieriai. Tai Kirilas Glušajevas, pastatęs Rusijoje populiaraus šiuolaikinio dramaturgo Aleksejaus Slapovskio pjesę „Batraištis, arba Mylėjau, myliu, mylėsiu“, Gabrielė Tuminaitė, pasirinkusi įdomią garsiosios „Karmen“ autoriaus Prospero Mérimée vienaveiksmę pjesę „Atsitiktinumas“, ir 2008 m. Lietuvos teatro sezono „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantas Vilius Malinauskas, režisavęs čekų dramaturgo Martino Čičvako pjesę „Viskas gerai“.

Į visus Vilniaus mažojo teatro gegužės mėnesio spektaklius bilietus su nuolaida bus galima įsigyti nuo gegužės 6 iki 15 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės