Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 22d. 12:41

Mėgėjų fotografijų parodoje – šių dienų Indijos veidai

Fotografija iš parodos „Indijos atspindžiai“
Parodos organizatorių nuotr. / Fotografija iš parodos „Indijos atspindžiai“

Minint Lietuvos ir Indijos diplomatinių santykių dvidešimtmetį, Lietuvos-Indijos forumas, bendradarbiaudamas su viešąja įstaiga „Azijos menų centras“ lapkričio 28 d. vilniečius kviečia į fotografijų parodą „Indijos atspindžiai“, kurioje eksponuojami įspūdingiausi lietuvių keliautojų užfiksuoti Indijos vaizdai.

Iš keleto šimtų konkurse dalyvavusių fotografijų tautiečių akies aštrumo nustebinta komisija atrinko 30 darbų, kurie bus eksponuojami Užsienio reikalų ministerijoje atidaromoje parodoje.

„Kokia iš tiesų šių dienų Indija? Jei daugiaveidę Indiją galėtume atspindėti, pasitelkę tik vieną idėją, kokia ji būtų?“ – taip konkurso organizatoriai dar rugpjūčio mėnesį ragino lietuvius sudalyvauti mėgėjų fotografijų konkurse, siekdami paskatinti visuomenės domėjimąsi Indija.

„Indija gali būti ne tik labai įvairialypė, bet kartu ir labai artima kiekvienam iš mūsų. Konkurso idėja – pažvelgti į ją iš kuo įvairesnių perspektyvų, pamėginti suprasti ne tik mūsų pačių vidines simpatijas šiai šaliai, bet ir Rytų – Vakarų dialogo fenomeną“, – lapkričio pabaigoje renginį vainikuojančią parodą pristatė Lietuvos-Indijos forumo atstovai.

Lapkričio 28 d. 14 val. Užsienio reikalų ministerijoje vyksiančiame parodos atidaryme dalyvius ir laureatus pasveikins Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorė Ina Marčiulionytė bei Lietuvos – Indijos forumo prezidentas Vytis Vidūnas. Gruodžio 10-17 d. fotografijų paroda persikels į Vilniaus miesto savivaldybę.

Norinčius dalyvauti atidaryme ir apžiūrėti parodą prašome registruotis el. paštu justina.razumaite@urm.lt arba tel. 236 2967.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės