Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 13d. 11:15

Meilės dienos koncertas su Bjelle ir Gyčiu Ambrazevičiumi

Raminta Naujanytė-Bjelle
Organizatorių nuotr. / Raminta Naujanytė-Bjelle

Vasario 14 dieną į Vilniaus universiteto planetariumą kviečiami visi, kuriems nesvetimas meilės jausmas. Šv. Valentino dienos proga dvi jaunos talentingos asmenybės surengs du atskirus muzikinius pasirodymus koncertų cikle „Bardai tarp žvaigždžių“. Tai Raminta Naujanytė, geriau pažįstama Bjellės vardu, bei dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius.

Gytis Ambrazevičius – jaunosios kartos dainų kūrėjas, Sauliaus Mykolaičio premijos laureatas. Kuria dainas savo tekstais. Kartais jas padainuoja, o kartais paskaito savo eiles. Sako, kad būna ir su kosmosu pabendrauja. „Gyvenimą be muzikos įsivaizduoju, net ir dabar kartais nesinori girdėti jokios muzikos, bet šitam norui praėjus vėl klausau, vėl groju, vėl kuriu“ – sako Gytis.

Lapkričio mėnesį Gytis pristatė naująjį debiutinį albumą „Mano miestas“. O savo kūrybos muzikinę apžvalgą atlikėjas žada padaryti visiškai vienas, kas pastaruoju metu retai nepasitaiko. Gytis su gitara laukia koncerte VU planetariume.

Organizatorių nuotr./Gytis Ambrazevičius
Organizatorių nuotr./Gytis Ambrazevičius

Dar viena populiarumo nestokojanti menininkė Raminta Naujanytė – Bjellė tarp dainuojamosios poezijos klausytojų vis dažniau minima ir girdima. Ne per dažniausiai solinius pasirodymus rengianti atlikėja koncerte VU planetariume žada sukurti jausmingą dainų vakarą, tinkantį Meilės dienai. Ramintos koncertuose ypatingas dėmesys skiriamas bendravimui su klausytojais. Galbūt todėl tokie muzikiniai susitikimai-pokalbiai tampa šiltesni, jaukesni ir betarpiškesni. O klausytojus ji paperka nuoširdumu, kurio netrūks ir VU planetariume.

Apsilankykite „Bardai tarp žvaigždžių“ koncerte ir pagaukite savo žvaigždę.

Koncertas įvyks vasario 14 dieną 19 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės