Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meno mugėje Londone – ir lietuvio menininko Gytauto Balkevičiaus darbai

G.Balkevičiaus paveikslas
Facebook.com nuotr. / G.Balkevičiaus paveikslas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 10-13 dienomis Londone vyksiančios meno parodos „The Other Art Fair“ kuratoriai Harry Pye ir Jasperas Joffe atrinko dešimt menininkų iš įvairių šalių. Tarp atrinktųjų – ir skandalingasis kūrėjas iš Lietuvos 29 m. Gytautas Balkevičius.

Mugės rengėjų tikslas pirmiausiai buvo sukurti patiems sau galimybę eksponuoti savo pačių sukurtus darbus pagrindinėje ekspozicinėje „Marylebone“ erdvėje. Taip ir atsirado „The Other Art Fair“, kurioje apsilankę žiūrovai turės teisę balsuoti už labiausiai jiems patikusius menininkų darbus. Išrinktiesiems bus įteikti prestižiniai „FutureContemporary“ prizai ir „The Rebel“ žurnalo geriausio menininko apdovanojimas, skelbia portalas Anglija.lt.

Mugėje laukiama apsilankant apie 4 tūkst. žmonių.

Kuratoriai J.Joffe ir H.Pye nėra naujokai meno srityje, jie vadovavo daugeliui gerai įvertintų meno parodų, o tokia veikla jie užsiima jau daugiau kaip dešimtmetį.

„Mes didžiuojamės galėdami pristatyti mažai žinomus menininkus ir išgarsinti juos. Žinau, kad ne vienas šnairuos į mūsų sprendimą įtraukti porą Jaspero giminaičių, tačiau tai mes padarėme dėl to, kad eksponuojame tik tokius darbus, kuriuos mielai pirktume patys,“ – pasakoja H.Pye.

„The Other Art Fair“ bus ekponuojami šių menininkų darbai:

August Kunnapu, kurį Harris apibūdino kaip tapytoją, tikintį, kad menas gali pagerinti pasaulį;

G.Balkevičiaus, kurį kuratoriai pakrikštijo „lietuviškuoju Maurizio Cattelan variantu“ dėl anarchiškos jo kūrinių dvasios. J.Joffe lietuvį pavadino vienu iš trijų geriausių dabartinių Rytų Europos menininkų.

Nathaniel Potter, šmaikščiai pavadinto „piktu jaunu dailininku iš Šiaurės Londono, kurio darbuose liudijama plaktuku sudaužyta paauglystė“;

O taip pat Chloe Mortimer, Daryll Joffe, Zia Fukyana, Oscar Joffe, Jack Wilson, Julian Wakeling ir Aleksandra Wojcik.

KADA: gegužės 10-13 dienomis
KUR: Ambika P3, Marylebone Road, London, NW1
DAUGIAU INFORMACIJOS: http://www.theotherartfair.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą