Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 23d. 11:03

Metų sugrįžimas: Po 7-erių metų pertraukos grįžta alternatyvios muzikos apdovanojimai T.Ė.T.Ė.

Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai
Martyno Siruso nuotr. / Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai

„Nedavė mama – duos T.Ė.T.Ė.“ – su ta pačia misija, bet stipriai atsinaujinęs renginys šiemet grįžta apdovanoti labiausiai nusipelniusių Lietuvos alternatyvos atstovų. Menų fabrike „Loftas“ vyksiančiam renginiui naujieji organizatoriai pasirinko ir alternatyvią datą – vasario 29-ąją.

„Mama negali visais pasirūpinti viena, todėl T.Ė.T.Ė. privalėjo grįžti, kito kelio tiesiog nebuvo“, – sako vienas iš organizatorių Edvardas Padegimas. – Tiesa, grįžo gan pasikeitęs ir turbūt kaip dar niekad nusiteikęs sukurti šventę muzikantams ir tikros muzikos gerbėjams. Gerai, kad grįžo, be to buvo kažkaip liūdna.“

Lietuvos alternatyva – stipriai patobulėjusi

Paskutinį kartą T.Ė.T.Ė. apdovanojimai, kurių iniciatorius buvo grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius, buvo surengti 2013 m., siekiant apdovanoti kitur neįvertintus atlikėjus.

Šiemet apdovanojimų organizavimą į savo rankas perėmė muzikos vadybos ir leidybos agentūra „Flow Music“. Jos atstovas ir vienas iš šių metų renginio organizatorių Edvardas Padegimas sako, kad tai buvo puiki idėja ir labai reikalinga opozicija tuometinei muzikos kultūrai, o dabar pribrendo poreikis ją atgaivini.

Martyno Siruso nuotr./Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai
Martyno Siruso nuotr./Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai

„Patys aktyviai dalyvaujame muzikos pasaulyje ir stebėjome, kaip per šį laikotarpį Lietuvos alternatyvos scena ne tik išsiplėtė, bet ir stipriai išaugo jos kokybė. Norime, kad būtų įvertinti visi kuriantys kokybišką muzikinį turinį. T.Ė.T.Ė. apdovanojimų tikslas – nominuoti ir pasveikinti atlikėjus vertinant ne jų populiarumą, o atlikimo stilių ir muzikos kokybę“, – sako E.Padegimas.

17 nominacijų – nuo bardų iki DJ’ų

Organizatoriai žada naujų ir šviežių sprendimų renginio scenografijoje ir idėjos išpildyme. Daug naujienų bus susijusios su nominacijomis – tarp jų atsirado naujų, dalis jų buvo apjungta, o dalies nuspręsta atsisakyti. Skirsis ir nominacijų skyrimo bei vertinimo tvarka.

Martyno Siruso nuotr./Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai
Martyno Siruso nuotr./Grįžta T.Ė.T.Ė. apdovanojimai

Labiausiai nusipelniusias grupes ir atlikėjus rinks specialiai tam suburta komisija, kurią sudarys patyrę savo srities atstovai. Kiekvieną nominaciją vertins atskira, kompetetingų žmonių komanda. Daugiau informacijos organizatoriai paskelbti žada netrukus.

Iš viso bus apdovanoti 17 grupių ir atlikėjų šiose kategorijose:

Metų atlikėjas

Metų atlikėja

Metų debiutas

Metų vaizdas (vaizdo klipas)

Metų daina

Metų elektroninės muzikos grupė / atlikėjas

Metų DJ

Metų hiphopo muzikos grupė / atlikėjas

Metų roko muzikos grupė / atlikėjas

Metų indie / alternatyvaus roko muzikos grupė / atlikėjas

Metų džiazo grupė / atlikėjas

Metų metalo muzikos grupė / atlikėjas

Metų punk rock muzikos grupė / atlikėjas

Metų performansas

Metų bardų muzikos grupė / atlikėjas

Metų renginys

Tautos balsas (balsavimas internetu)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį