Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Michelle Obama jogos treneris atvyksta į Lietuvą: išskirtinė galimybė dalyvauti jogos praktikoje su Keithu Mitchelliu

Pasiruoškite pasinerti į transformuojančią patirtį, nes buvęs NFL žaidėjas, tarptautiniu mastu žinomas jogos meistras Keithas Mitchellis pirmą kartą į Lietuvą atveža savo unikalų funkcinio judėjimo ir jogos derinį. Lapkričio 17 d. „Radisson Blu“ viešbutyje, Vilniuje vyksiantis renginys žada nepakartojamą galimybę atrasti harmoningą sąmoningumo ir fizinės praktikos integraciją, rašoma pranešime spaudai.
Keith Michell
Keith Michell

Keithas Mitchellis jogą atrado po skausmingo įvykio per NFL futbolo varžybas, kurių metu patyrė stuburo traumą ir liko paraližiuotas. Net ir juodžiausiomis gyvenimo akimirkomis, Keithas Mitchellis tikėjo mintimi, kad kūnas gali pasveikti pats, todėl pasitelkdamas kvėpavimo technikas, jogos praktikas, mokydamasis iš geriausių meistrų pasaulyje, jis sugebėjo atsistoti ant kojų. O dabar, būdamas beveik 50-ies, Keithas yra atradęs jaunystės formulę, kuria mielai praktikų metu dalinasi su savo mokiniais.

Keith Michell
Keith Michell

Keitho Mitchellio istorija įkvepia, todėl jis ne kartą dalyvavo „Netflix“ dokumentinėse serijose, dirbo su daugeliu Holivudo žvaigždžių bei dalijosi scena su Bruce'u Liptonu, daktaru Michaeliu Roizenu, daktaru Ozuiru buvusiu JAV prezidentu Billu Clintonu.

Keith Mitchel
Keith Mitchel

Baltųjų rūmų prašymu Keithas dalyvavo pirmosios ponios Michelle Obama kampanijoje „Judėkime!“. Vilniuje per 1,5 val. trunkančią treniruotę Keithas Mitchellis skatins dalyvius įsiklausyti į savo kūną, ugdyti ištvermę, lankstumą, pusiausvyrą, patikrinti savo fizines galimybes bei suteiks įrankius, padedančius atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Užsiėmimo metu daug dėmėsio bus skiriama dinaminei pozų sekai ir buvimui „čia ir dabar“.

Keitho Mitchellio praktikos tikslas yra suteikti įrankius, skirtus pažinti save, pagerinti savo fizinę savijautą bei įvaldyti vidinės ramybės jausmą. Jo įtraukus bendravimas su publika sukuria jaukią aplinką, kurioje dalyviai gali tyrinėti transformuojančią jogos galią už kilimėlio ribų. Renginys vyks užburiančioje erdvėje, „Radisson Blu Lietuva“ viešbutyje.

Keith Mitchell
Keith Mitchell

Specialiai įrengtoje salėje į svaiginančią atmosferą susilies garso ir vaizdo sintezė.

Bilietai platinami bilietai.lt

Rytinė sesija

Vakarinė sesija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!