Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moby ir 60 tūkstančių šokinėjančių žmonių

Moby pasirodymas
G.Simučio nuotr. / Moby pasirodymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Visą penktadienį lepinami kaitrios Lenkijos saulės, nugulę Gdynės ir šalia esančio Sopoto paplūdimius, festivalio „Heineken Open‘er“ lankytojai už gerą orą dėkojo dangui, o už dėmesio vertus koncertus – organizatoriams. O pamatyti tikrai buvo ką.

Popiet atsivėrus pagrindinės festivalio teritorijos vartams, žmonės plūsti į vidų neskubėjo – mieliau rinkosi popiečio miegą, snūduriavo pavėsyje ar vyko į ekskursijas.

Maždaug 60 tūkst. žmonių minia subruzdo į vakarą – prie pagrindinės scenos žmonės ėmė rinktis pasirodžius amerikiečių indie roko grupei „Gossip“. Lengvai išsijudinę su šiuo trio, festivalininkai daugiau judėti ėmė į sceną užlipus britų rokerių ketveriukei „The Kooks“. Jiems vos baigus pasirodymą dešimttūkstantinė minia patraukė link mažesnės – „Tent“ scenos, kur pasirodė neeilinio balso savininkė iš Velso – Duffy. 25-erių dainininkė žavėjo susirinkusiuosius energija, tačiau prasibrauti bent kiek arčiau scenos buvo praktiškai neįmanoma, o dalis žiūrovų atlikėjos nė neįstengė pamatyti per siaučiančią žmonių minią.

Tačiau laukiamiausiu penktadienio vakaro pasirodymu tapo amerikiečių didžėjaus ir atlikėjo 43-ejų Richardo Melville’o Hallo, geriau žinomo sceniniu vardu Moby, šou.

Moby susirinkusiems pateikė platų savo kūrinių – nuo labai senų iki naujausių – asorti. Jis, kartu su pritariančiomis vokalistėmis skatino minią šokti nesustojant, o ši jiems pakluso. Tiesa, klausytojai užsivedė ne iš karto ir ne per visus kūrinius – klausydamiesi lyriškų dainų, jie mieliau ramiai lingavo į taktą. Moby po kiekvieno kūrinio nepaliovė dėkoti publikai lenkų ir anglų kalbomis, o du kartus net prisipažino mylįs Lenkiją. Sakė, kad kalba nuoširdžiai. Kad ir kaip bebūtų, nuo scenos amerikietį festivalininkai paleido nenoriai.

Dalis po Moby pasirodymo patraukė ilsėtis į palapinių miestelį, ištvermingesni – į kitus koncertus ir didžėjų pasirodymus. Gyvenimas festivalio teritorijoje nenutrūko iki pat paryčių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą