Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Modernaus meno centre – komiksų parodų ciklas „MickeyMaus“

Komiksų parodų ciklas „MickeyMaus“
Komiksų parodų ciklas „MickeyMaus“
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį, rugsėjo 14 d., Modernaus meno centre prasidės komiksų parodų ciklas „MickeyMaus“. Čia savo darbus eksponuos 15 Lietuvos komiksų piešėjų: komiksų scenos naujokai ir senbuviai, tušo virtuozai ir „Microsoft Paint“ gerbėjai, istorijų pasakotojai ir šmaikštautojai.

Parodos pavadinimas – nuoroda į Walto Disney'aus komiksų seriją vaikams „Mickey Mouse“ ir Art Spiegelman grafinę novelę suaugusiesiems „Maus“, parodžiusią, kad komiksai – tai ne tik pelės didelėmis ausimis. „MickeyMaus“ siekia pristatyti platų lietuviškų komiksų formų ir temų spektrą, tuo pačiu išryškindama šio piešimo žanro savarankiškumą, pilnateisiškumą ir kviesdama diskusijai apie komiksus šiandien.

Parodos metu bus organizuojamos dirbtuvėlės, kurių metu dalyviai galės pasimokyti komiksų kūrimo subtilybių tiek galvodami tekstus nupieštiems darbams, tiek patys kurdami savo komiksus.

Parodos atidarymas Modernaus meno centre (Literatų g. 8) rugsėjo 14 d. 18 val. Paroda tęsis iki rugsėjo 23 d., o ją aplankyti bus galima pirmadieniais-penktadieniais 10-18val., šeštadieniais 11-17val.

Įėjimas nemokamas.

Parodą kuruoja Miglė Anušauskaitė, Miglė Survilaitė, Vytautas Butkus (bendradarbiaujant su „Kitokia Grafika“).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą