Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokytojų namų kiemelyje – koncertas įvykiams Norvegijoje atminti ir jų metu nužudytųjų atminimui pagerbti

Žmonės gedi žuvusiųjų
„Scanpix“ nuotr. / Žmonės gedi žuvusiųjų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį, liepos 25 d., 12 val. sostinės Stanislovo Moniuškos skverelyje, Vilniaus mokytojų namų rengiamo projekto „Pietų muzika gyvai“ koncertas bus skirtas savaitgalio įvykiams Norvegijoje atminti ir jų metu nužudytųjų atminimui pagerbti.

Norvegų atlikėjai ne kartą yra dalyvavę Vilniaus mokytojų namų organizuojame tarptautiniame dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai – aš“. Norvegų baladės, perpintos šio krašto etnokoloritais, dažnai skambėjo festivalio koncertuose. Ir pirmadienį vilniečiai susirinkę į S.Moniuškos skverelį turės galimybę vėl išgirsti minėto festivalio dalyvių Kalle Zwilgmeyrio, Olafo Stenstado, Oistein‘o Rian‘o, Sten‘o – Vidar‘o Larsen‘o atliekamų  dainų įrašus.

Pasirodymo metu bus skaitoma didžiojo norvegų rašytojo Knuto Hamsuno kūryba. Savo dainomis, kūriniais su norvegų tauta solidarizuosis dainų atlikėja Daiva Steponavičienė-Rugiaveidė, kompozitorius Algirdas Klova, aktorius ir bardas Giedrius Arbačiauskas.

Kviečiame vilniečius ir miesto svečius, suvokiančius skaudžių įvykių Norvegijoje beprasmiškumą bei neabejingus šiai, daugeliui lietuvių gyvenimo uostu tapusiai, šaliai ateiti į Vilniaus S.Moniuškos skverelį ir kartu su norvegų bei lietuvių dainomis išreikšti solidarumą šiai tautai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą