Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 19d. 13:56

„Muzika pagal 2“ – dviejų žmonių žvilgsniai į gyvai atliekamą muziką

Paroda „Muzika pagal 2“
Organizatorių nuotr. / Paroda „Muzika pagal 2“

Du muzikos stiliai, du autoriai, du skirtingi žvilgsniai į muziką. Taip trumpai būtų galima apibūdinti naują fotografų Jurgos Kalinauskaitės ir Sigito Kondrato parodą „Muzika pagal 2“. Paroda vyks kiek neįprastoje erdvėje – kino teatro „Skalvija“ galerijoje, kuri patalpas dalijasi su baru „Briusly“ Vilniaus centre.

„Muzika pagal 2“ – tai paroda, kuri parodo dviejų fotografų požiūrį į muziką. Jos metu bus galima išvysti fotografijas iš įvairių džiazo bei roko ir sunkiojo metalo renginių. Tai gyvai atliekamos muzikos įamžinimas ir pateikimas žiūrovui. Abu autoriai ne vienus metus lankosi įvairiuose muzikos renginiuose ir bando dalį patirtų akimirkų įamžinti nuotraukose.

Pasak kino teatro „Skalvijos“ galerijos koordinatorės Elenos Kairytės, „Skalvijos“ galerija atsirado dėl labai paprastų priežasčių: pirmiausia buvo neišnaudota baro erdvė, be to, skatino noras suteikti tą erdvę kuriantiems žmonėms, kurie savo darbus norėtų paviešinti“. Atsiradusi nauja galimybė paskatino kūrėjus parodyti savo darbus visuomenei.

„Dažniausiai stengiamės galerijos ekspozicijas atnaujinti sulig naujais „Skalvijos“ festivaliais arba ypatingais ciklais“, – mintimis apie naujos parodos derinimą su kino teatro repertuaru dalijosi E.Kairytė. Taigi ši paroda prasidės kartu su „Skalvijoje“ rengiamu prancūziškų filmų festivaliu „Žiemos ekranai“ bei tęsis beveik mėnesį – iki vasario 17 dienos.

Parodos „Muzika pagal 2“ atidarymas vyks sausio 22 dieną 18.30 val. „Skalvijos“ galerijoje. Parodos organizatoriai pažada šiltą vakarą ir žiupsnelį muzikos gyvai su vokaliste Milda Arčikauskaite ir gitariste Anna Polukord.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės