Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 11d. 13:38

Muzikinio teatro pasiūlymas Kalėdų Seneliui buvo išgirstas

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis
KVMT nuotr. / Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai džiaugiasi sulaukę norinčiųjų dovanoti šventinį pokylį nepažįstamiems, sunkiau gyvenantiems klaipėdiečiams. Išduosime paslaptį, vertą Kalėdų Senelio ausies: pirmieji bilietai jau nupirkti.

Bilietų į naujametinius klasikinės muzikos koncertus, kuriuos pasiturintieji dovanoja neišgalintiems jų įsigyti, vokas pamažu storėja. Kai į duris beldžiasi Kalėdos, norisi dalintis švente su tais, kurie jos labiausiai išsiilgę. O klasikinės muzikos koncertas ar spektaklis kiekvienam leidžia pasijusti miesto bendruomenės dalimi, suteikia progą pamiršti sunkumus ir prisiminti, kad pats gyvenimas yra šventė. Kiek džiaugsmo suteikia vien apsilankymo teatre laukimas...

KVMT nuotr./Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis
KVMT nuotr./Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis

Todėl Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras prieš šventes kviečia uostamiesčio gyventojus nepamiršti šalia esančiųjų – tų, kurie patys sau negalėtų leisti prabangos apsilankyti koncerte ar spektaklyje. Sužinokite, kaip smagu klausytis šventinio koncerto žinant, jog čia pat, toje pačioje salėje, jūsų dėmesingumo dėka sielos pakylėjimą išgyvena kitas, jums visai nepažįstamas žmogus, ir patirkite dvigubą šventę.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasirengęs būti tokios kalėdinės dovanos tarpininku. Jūsų nupirkti bilietai itin nudžiugintų Lietuvos samariečių bendrijos Klaipėdos skyriaus, Caritas organizacijos, senelių globos namų globotinius ir miesto senjorų klubų narius.

KVMT nuotr./Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis
KVMT nuotr./Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šventinis pokylis

Patinkantį renginį ar koncertą iš sezono repertuaro dovanai galite parinkti patys. Norime tik atkreipti dėmesį į du pokylio dvasia alsuosiančius paskutinės metų savaitės koncertus - „Štrauso muzikos sūkurys“ gruodžio 27-ąją Palangos koncertų salėje ir „Štrauso muzikos istorijos“ gruodžio 29 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto salėje.

Norinčius dovanoti muzikines Kalėdas ne tik sau, bet ir vargingiau gyvenantiems kviečiame susisiekti su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Rinkodaros projektų koordinatoriumi Domininku Malajavu tel. 8 46 47 01 52 arba el. paštu domininkas.malajavas@kvmt.lt

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera