Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 30d. 15:34

Muzikos klubas „Brodvėjus“ skelbia talentų paiešką

Jaunų atlikėjų ir grupių konkursas „Brodway Star“
Organizatorių nuotr. / Jaunų atlikėjų ir grupių konkursas „Brodway Star“

Kasmet rengiantis jaunų atlikėjų ir grupių konkursą „Brodway Star“ geros muzikos klubas „Brodvėjus“ šiemet tęsia tradiciją bei pradeda registruoti visus norinčiuosius išbandyti savo jėgas šiame konkurse.

„Brodvėjus“ daugumai garsių Lietuvos muzikos grandų tapo  tarsi antraisiais namais. Jaukiame klube nuolat koncertuojantys pripažinti šalies atlikėjai, teigia jaučiantys išskirtinę  „Brodvėjaus“ aurą, sostinėje šis  klubas garsėja kaip vieta, kurioje nuola skamba gyvas garsas ir teisinga muzika.

Jauniems ir perspektyviems atlikėjams „Brodvėjus“ visuomet plačiai atveria duris ir suteikia galimybę išbandyti savo jėgas profesionalioje scenoje.

Konkursas „Brodway Star“  grupėms bei atlikėjams taps dideliu žingsniu pripažinimo link.

„Jei visada troškote dainuoti, esate originalūs, charizmatiški ir trykštate muzikine energija – pasinaudokite galimybe ir išbandykite savo jėgas konkurse „Broadway Star“. 

Talentų paieškoje gali dalyvauti visi – ir patyrę scenos vilkai, ir slapta apie ją svajojantys pramogų pasaulio naujokai. Dalyviams tai puiki proga įsitikinti ar eina teisingu keliu.

Šis konkursas nemokamai dovanoja galimybę būti išgirstiems. Pastabas ir patarimus jiems dalins žinomi ir garsūs Lietuvos muzikantai “, – teigia konkurso organizatoriai.

Konkursą laimėjusi grupė ar atlikėjas gaus ne tik spindintį „Broadway Star“ titulą bei pripažinimą, bet ir 2 tūkst. litų vertės prizą.

Laimėtojui bus suteikta galimybė surengti solinį grupės koncertą „Brodvėjaus“ klube, užėmusiems prizines vietas atiteks daugybė rėmėjų prizų.

Atlikėjus ir grupes vertins ne tik kompetetinga komisija, kurią sudarys šio renginio rėmėjai ir profesionalūs muzikantai, bet ir publika, savo palaikymu galėsianti padrąsinti jaunuosius konkursantus.

„Brodway Star” konkursokomisijavertinsdalyviųenergetiką, muzikinįirsceninįstilių, atlikimokokybębeitechniką. Tai – pagrindiniaikriterijaikelyje į sėkmę.

Registruotis į šį konkursą dalyviai gali iki lapkričio 22 dienos. Kolektyvas turi atsiųsti 1-2 įrašytas savo kūrinių demo versijas, grupės aprašymą, veiklos pradžios datą, didžiausius pasiekimus, ateities viziją. Konkurse bus leidžiamas tik gyvas atlikimas.

Tam, kad kolektyvas būtų vertinamas pagal konkurso kriterijus ir turėtų galimybę pereiti į kitą etapą – koncertinė programa turi būti sudaryta iš ne mažiau kaip 70% savo kūrybos dainų.

Temos: 2 Talentas Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos