Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzikos žvaigždes, sostinės policiją ir vaikus suvienijo bendras projektas (nuotraukos)

Scenoje - Jeronimas Milius
Aletos Paulauskaitės nuotr. / Koncertas
Šaltinis: 15min
0
A A

Neįprastą projektą pavyko įgyvendinti Vilniaus policijai kartu su Lietuvos muzikos žvaigždėmis. Trečiadienį Vilniuje įvykęs renginys, pasak pareigūnų, turėtų tapti tradicinis.

Renginiu „Kai mūsų širdys plaka išvien“ buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į rizikos grupės vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos problemas. Renginiui pasibaigus, jo organizatorė Tatjana Černiavskienė tryško džiaugsmu. Ji teigė, jog projektą ketinama paversti tęstiniu ir rengti kiekvienais metais.

Koncerte buvo galima išvysti visko – nuo nuotaikingo džaivo, kuriuo pradėtas renginys, iki įspūdingo neįgaliųjų sportinių šokių kolektyvo pasirodymo. Lietuvoje populiarias dainas atlikėjai Povilas Meškėla, Donata Virbilaitė, Jeronimas Milius ir kiti traukė su vaikais.

Ypatingų aplodismentų ir prašymų pakartoti pasirodymus sulaukė Asta Pilypaitė su Viktoriuku (Vilniaus policijos klubas, Grigiškės), kurie atliko dainą „Mano saldainiuk“, Skaistė (iš TV projekto KĮŽ3) su Danieliumi (Vilniaus policijos klubas), nuotaikingai uždainavę „Daktare, padėk”, bei Jeronimas Milius su Mari (Vilniaus policijos klubas), atlikę kūrinį „Kelias pas tave”.

Savo šokiu pakerėjo Viktorija Engelgardt-Bajor ir Arturas Bajoras. O renginio vedėjai, kuri su dar dviem padėjėjais įkūnijo įžymybes Katy Perry, Patricią Kass ir Enrique Iglesiasą, vis teko kartoti, jog vaikai, dainavę su muzikos žvaigždėmis, yra tiesiog nepakartojami.

Daug prisidėjęs, kad renginys įvyktų, atlikėjas P.Meškėla teigia, jog visų pirma tokiuose projektuose jį skatina dalyvauti paprasčiausias žmogiškumas. Jam pritarė T. Černiavskienė. Moteris  pripažino, jog šis projektas – sena svajonė, kuri pildosi padedama vaikų talento ir P.Meškėlos bei Marijos Tarasovos entuziazmo.

Nė vienas, prisidėjęs prie šio projekto, nebuvo pamirštas – renginyje buvo teikiamos statulėlės bei diplomai, rodomas filmas apie vaikų iš rizikos grupių vasaros stovyklą Šventojoje.

T.Černiavskienė prisipažino bijojusi, kad salė gali likti būti pustuštė. Tačiau jos nuogąstavimai neišsipildė – žmonių buvo apstu. O P.Meškėla, paklaustas, ar reikėtų daugiau tokių renginių, tik nusijuokė. Anot dainininko, tokių projektų ne tik „reikėtų". Jų tikrai reikia.

Jei norite peržiūrėti nuotraukų galeriją iš šio renginio, spauskite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą