Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Muzikuojantis keltas vėl išplaukia į Kuršių marias

„Muzikuojantis keltas“
Organizatorių nuotr. / „Muzikuojantis keltas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau trečią Klaipėdos vasaros sezoną simboliškai jungia vienintelis Lietuvoje vasaros festivalis ant vandens – „Muzikuojantis keltas 2009“, kuris palaiko muzikinį pajūrio pulsą ir kviečia klausytojus romantiškus vasaros šeštadienio vakarus praleisti unikalioje ir netradicinėje erdvėje, skambant gyvai bei kokybiškai muzikai.

Festivalį „Muzikuojantis keltas“ gaubia ypatinga, hipnotizuojanti ir abejingų nepaliekanti aura. Švelniai skambančios Kuršių marių bangos, emociškai turiningi ir įsimintini gyvos muzikos vakarai dvelkia nostalgiškai svaiginančia vasaros gaiva... Tobulu grožiu užburia svajingi ir nepakartojami saulėlydžiai, kai besileidžiančios saulės spindulių atspindžiai ištįsta raudoniu ant vakarėjančio Klaipėdos uosto, o oras virpa nuo į marias besileidžiančių muzikinių akordų...

„Labai džiaugiamės, kad galime „Muzikuojančio kelto“ svečiams pasiūlyti kokybiškos ir tik „gyvos“ muzikos. Festivalyje dalyvaus Č. Gabalis ir grupė „Pelenai“, G. Paškevičius su grupe „Crazy Crow“, M. Mikutavičius, E.Sipavičius, legendinė grupė „Rondo“. Muzikos gerbėjus nudžiuginsime ir romantiškais bei originaliais vakarais su J. Leitaite, I. Jankauskaite, K. Smoriginu, O. Ditkovskiu, Neda, ugningais dainos ritmais linksmins čigonų grupė „Sare Roma“, – apie įvairiapusę festivalio programą pasakojo festivalį organizuojančios bendrovės „Promo Plius“ direktorė Mindvilė Kaušpėdaitė.

„Muzikuojantis keltas“ išplaukia iš Senosios Smiltynės perkėlos (adresu: Žvejų g. 8, Klaipėda), ties „Kiaulės nugara“ sušoka valsą, o prie Jūros vartų romantiškai palydi saulę.

Koncertai kelte vyksta kiekvieną vasaros šeštadienį. Visų koncertų pradžia 20 val. Renginio trukmė – apie 3 val. „Muzikuojančiame kelte“ koncertų metu veikia barai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau