Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

N.Pareigytę sugraudino vaikų uždarumas

Nijolė Pareigytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nijolė Pareigytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „69 danguje“ narę Nijolę Pareigytę sugraudino likimo nuskriaustų vaikų uždarumas ir nedrąsa, kurią ji patyrė repetuodama su vaikais šokį labdaringam vaikų ir jaunimo renginiui „Vaikų žvaigždynas“.

Nevyriausybinių organizacijų (NVO) vaikams konfederacija ketvirtą kartą organizavo koncertą „Vakų žvaigždynas“ vaikų namų globotiniams, vaikams iš nepasiturinčių ir daugiavaikių šeimų. Pasak NVO vaikams konfederacijos direktorės Irenos Pranskevičiūtės, šiemet sulaukta itin didelio palaikymo iš žinomų lietuvių. „Džiaugiamės, kad bendradarbiauti su mumis sutiko sportininkas Linas Kleiza, atlikėjai „G&G Sindikatas“, „69 danguje“, Atlanta, Haroldas, grupė „Trys“, aktorius Audrius Bružas“, – sakė I.Pranskevičiūtė.

Renginio metu atlikėjai dainavo po dvi dainas, iš kurių – vieną su likimo nuskriaustais vaikais. Grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė prisipažino, kad per repeticijas patyrė, jog neturtingų šeimų bei vaikų globos namų auklėtiniai yra daug uždaresni nei vaikai iš normalių šeimų. „Nors su mergaitėmis repetavome tik kelias valandas, pajutau, kad jos tokios nedrąsios, uždaros, bijo  ko nors paklausti. Prieini, apsikabini, paglostai jas, o jos – tik akis nuleidžia... Matyt, taip yra dėl to, kad joms trūksta tos šilumos, fizinio artumo, gerų žodžių“, – susijaudinusi įspūdžiais dalinosi Nelė.

Grupės „G&G Sindikatas“ narys Giedrius Liaudanskas – Svaras pažadėjo, kad tai ne pirmas ir ne paskutinis renginys, kuriame jis labdaringai dalyvauja, kad suteiktų džiaugsmo jo stokojantiems vaikams. „Esu čia ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Tai yra gyvenime užimama pozicija – arba palaikai tokias idėjas, arba ne“, – kalbėjo Svaras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą