Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 14:32

Nacionalinėje dailės galerijoje – edukacinis susitikimas su architektūros parodos „Našlaičiai“ kuratoriumi Leonardu Vaičiu

Palaimintojo J.Matulaičio bažnyčios eskizai
G.Baravyko eskizas / Palaimintojo J.Matulaičio bažnyčios eskizai

Gruodžio 17 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į edukacinį susitikimą su vienu iš architektūros parodos „Našlaičiai“ kuratorių Leonardu Vaičiu. Jo vedamoje ekskursijoje lankytojai turės galimybę įsigilinti į laikmečio, sukūrusio parodoje pristatomą architektų kartą, realijas, susipažinti su architektūros kūrybos procesu.

L.Vaitys – architektas, pats priklausantis „našlaičių“ kartai, bendravo ir dirbo su parodoje pristatomų kūrinių autoriais. Anot kuratoriaus, „(...) ši ekspozicija sumanyta ne kaip „našlaičių“ kūrybos ataskaita, greičiau, kaip paslaptingas idėjinių paieškų proceso atskleidimas, – eskizuose, piešiniuose, brėžiniuose...“.

Edukacinio susitikimo metu kuratorius plačiau papasakos apie parodos ekspozicijoje atspindėtą savitą architektų Gedimino Baravyko, Algimanto Aleknos, Žvaigždro Drėmos, Gintauto Likšos, Gyčio Ramunio, Sauliaus Šarkino, Henriko Šilgalio, Gintauto Telksnio kūrybos būdą bei braižą.

Įėjimas – su galerijos bilietu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas