Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nacionalinėje dailės galerijoje – ekskursija po Michalo Budnio parodą „Didelė šalis“

M.Budny parodos fragmentas
NDG nuotr. / M.Budny parodos fragmentas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje (Konstitucijos pr. 22) baigiama rodyti lenkų menininko Michalo Budnio paroda „Didelė šalis“. Nespėjusius apsilankyti ar norinčius daugiau sužinoti apie šio menininko kūrybą, galerija kviečia į išskirtinę ekskursiją su parodos kuratore Egle Mikalajūne.

Ekskursijoje bus pasakojama apie šiuo metu Nacionalinėje dailės galerijoje eksponuojamus šešis Michalo Budnio kūrinius, apie jų dialogą su muziejaus erdve. Parodoje „Didelė šalis“ pristatomi nauji, pastaraisiais metais menininko sukurti kūriniai. Šie abstraktūs, taupios vaizdinės kalbos objektai, trikdo žiūrovą savo prieštaringa logika, kalba apie komplikuotas, sunkiai aprėpiamas ar suvaldomas struktūras, egzistuojančias tiek „didelės šalies“ organizme, tiek sudėtingame atskiro individo pasaulyje.

Kuratorė E.Mikalajūnė apie parodą pasakos balandžio 27 d., penktadienį, 17.30 val. Ekskursija nemokama, įėjimas – su galerijos bilietu.

Parodos uždarymo renginiai vyks ir savaitgalį. Balandžio 28 d., šeštadienį, 12 val. edukacijos centre – užsiėmimas vaikams ir paaugliams, o balandžio 29 d., sekmadienį, 12 val. – edukacinis užsiėmimas šeimoms. Abu užsiėmimai skirti M. Budnio kūrybai. Edukacinių užsiėmimų trukmė 1 val. Renginiai yra nemokami.

Dalyvių skaičius edukaciniuose užsiėmimuose ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el.p. edukacija@ndg.lt, tel.: (8 5) 219 59 61.

M. Budn paroda „Didelė šalis“ veiks iki balandžio 29 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą