TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktinė paroda „Lofte” garantuoja neeilinį potyrį

S. V. Mitchello paroda „Bardo“
Organizatoių pav. / S. V. Mitchello paroda „Bardo“
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo spalio 13 d. iki spalio 19 d. menų fabrikas „Loftas“ pirmą kartą transformuojasi į galeriją, ir lankytojams suteikia unikalią galimybę patirti Vakaruose jau seniai populiarų nuotykį – naktinę ekskursiją pavadinimu „Midnight Art Tour“.

Pirmasis naktinis turas menų fabrike vyks pirmosios parodos –  britų menininko S.V.Mitchello ekspozicijos „Bardo“ – metu. „Bardo“ – tai būsena esanti tarp pradžios ir pabaigos – gimimo ir mirties. O Mitchello sprendimą kurti šią parodą palaimino pats Dalai Lamos ir Tibeto vyriausybės vyriausiojo dvasinio orakulo patarėjas.

Naktinėje parodos ekskursijoje S.V.Mitchello giliaprasmiai dvasiški kūriniai, nukeliantys į kitą jutimų dimensiją, įgaus tik dar didesnį emocinį krūvį. Parodoje bus galima išvysti ir keletą jo kurtų skulptūrų, turinčių didelę simbolinę prasmę.

„Vilniaus parodoje paveikslai tikrai vien nekabės ant sienų. Ši paroda – tai ištisa patirtis. Čia naudosiu šventą Tibeto geometriją ir paleisiu žiūrovus į meno labirintą. Per judėjimą šiuo labirintu ir vyks parodos patyrimas. „Patirtis“ – esminis raktažodis, o detales, įdomumo dėlei, kol kas palaikysiu paslaptyje“, – apie parodą trumpai pasakoja pats S.V.Mitchellas.

Taigi „Loftas“ nesugalvoja tinkamesnės progos organizuoti naktinius turus, kaip tik mistiškosios „Bardo“ metu. Naktinės parodos lankytojus įleis naktinis sargas ir tik Tu arba Tu ir Tavo pasirinkta draugų kompanija (iki 20 žmonių), nieko netrukdomi, galėsite išbandyti savo pojūčius daugiajutiminiame britų menininko S.V.Mitchello sukonstruotame labirinte ir patirti tai, kas pasaulyje jau seniai yra tapę tradicija – naktinę meno ekskursiją. Be to, finišas žada būti ne ką mažiau įspūdingas nei visas turas.


Registruotis iš anksto būtina:
Aistė +370 698 22414, aiste@menufabrikas.lt
Kada: spalio 13-18 d. nuo 24.00-01.00

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Paroda