Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 9d. 05:52

Naktiniai ritmai

Loranas Vaitkus
Organizatorių nuotr. / Loranas Vaitkus

Labas. Kaip jūs? Atrodo, kad kartu su rudeniniais medžių rūbais ant nosies nukrentantis noras pabūti vienai yra tikras. Pastarosiomis dienomis man labiau knygos ir šilti patalai galvoje, o ne diskotekos. Ir dar tas prakeiktas lietus! Tačiau kaip ten bebūtų, savaitgalį apsižvalgyti sostinės diskotekų salėse – pravartu. Galima sutikti daug naujų gerų žmonių, o sienas purtanti muzika išpurto blogas mintis. Apsimaukit aulinius batus ir varom.

Indie!

Esu tikra, kad žodis rokoteka jums pasirodys šiek tiek keistas, tačiau būtent į tokį vakarėlį šįvakar jus pakviesti noriu. Rokoteka jis vadinasi dėl labai paprastos priežasties – indie muziką jūsų ausims dovanojančių vakarėlių serijos „Bang! Bang!” komanda švenčia savo 1-ąjį gimtadienį ir ta proga „Pogo Bare“ (Vilniaus g. 12) surengs koncertą.

Jums gros viena iš geriausiai žinomų Rusijos „indie“ ir „alternative“ stiliaus grupių „Moy Rakety Vverh“ („My Rockets Up“) bei alternatyvieji vilniečiai „The Dominoes“. Penktadienio naktį „indie“ muzikos maratonu užbaigs prie grotuvų stoję gimtadienio kaltininkai – „Bang! Bang!“ DJs komanda, pažadėjusi iš apsilankiusių išspausti paskutinį prakaitą. Varooom!

Kada: nuo 21 val. Kiek: 10 – 15 Lt.

Kauno atakos

Na, o šeštadienį geriau nelikite namuose, o slėpkitės muzikaliausiame „bunkeryje“ Jasinskio g. 16. Iš savaitės pradžioje išplatinto laiško akivaizdu, kad šį savaitgalį Kaunas atakuos Vilnių. Geriausiose diskotekose grojantys 4 kauniečiai – Kastis Torrau, Donatello, Mayan ir savo gimtadienį švenčiantis Martynas M savo įrašais „ims“ Lietuvos sostinę. Klube „Gravity“ įvyksianti vienetinė diskoteka „Face It“ - puiki proga vienoje vietoje išgirsti ne taip jau dažnai Vilniuje girdimus didžėjus tik iš Kauno. Man jau  patinka! Šypt.

Kada: nuo 22 val. Kiek: su Godos laišku – 15 Lt, be – 30 Lt.

Pakartojimas

Šeštadienį privalu užšokti ne tik į „Gravity“. Ne ką mažiau laukiami esate ir „Woo“. Čia vakarušką rengia „Miestomuzika.lt“. Panašu, kad rengia atsakingai, nes už pulto stos tikrai vien tik didžiulės pagarbos verti didžėjai. Būsiu ten, kai savo setui ant pakylos užlips Loranas Vaitkus. O taip pat tikrai klausysiu, kai gros Dubuo, Dvigubas Garsas ir Calli. Vaizdas šeštadienio naktį priklauso „Fullscreen“ vidžėjams. Jaučiu mažyčius šiurpuliukus. Susitinkam ten!

Kada: nuo 22 val. Kiek: iki 23 val. ir su skrajute – 10 Lt, po to – 15 Lt.

P.S. Šį savaitgalį būtinai klausykite naujų mūsų Jurgos ir prancūzų „Air“ albumų.

Temos: 1 „Gravity“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata