TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktiniai ritmai

Grupė „GeraiGerai & Miss Sheep“.
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Skye apšildė grupė „GeraiGerai & Miss Sheep“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas. Ar kada sakiau, kad man žiauriai patinka gimtadieniai? Mano ar draugų, mamos ar tėčio, valstybės ar kokio gerbiamo žmogaus – jokio skirtumo. Dar geriau, kai gimtadienius švenčia Vilniaus reiveriai. Diskotekinius, spalvotus ir labai labai garsius. Šį savaitgalį tokių nusimato apsčiai. Kaip viską spėt tik?

Antras

Net nemėginkit man prieštarauti, kad Lietuvoje maža mūsų ausis ugdančių reiškinių. Todėl, kai kalbama apie „Zip Fm“ ir jų „Clubbing“ – džiaugsmingai mosikuoju rankomis ir spaudžiu dešinę tam, kuris sugalvojo, kad supažindinti lietuvius su GERA muzika yra tiesiog būtina.

Dar džiugiau, kad „Zip Clubbing“ šiąnakt „Havana Social Club“ švenčia savo antrąjį gimtadienį. Kviečiu nepraleisti ir trypti iki pat ryto net 3 skirtingas scenas pristatančiose salėse – „electro“, „d‘n‘b“ ir „rap house“. Eisiu ten dėl tokių vardų kaip Tomas Boo, Loranas Vaitkus, Vidis, Martin Virgin, Sania, Vaiper. Tačiau bus ir daugiau! Negana to – specialų live pasirodymą paruošė Repo seniai, o vaizdo projekcijos bus patikėtos Rut Rut ir Fullscreen. Jou!

Kada: nuo 22 val. Kiek: 20 litų.

Trečias

Hey hou! Sako, kad „Woo“ sprogs trejus metus tiksėjusi bomba – rytoj spalvingiausių šokių štabas minės trečiąjį gimtadienį. Per trejus metus tos sienos matė nemažai: šokių aikštelėje kylančias rankas ir krentančias galvas, dramas, komedijas ir trilerius prie baro, fandango šokius už didžėjų pulto ir ant jo. Tačiau šį šeštadienį istorinės sienos turės užsimerkti, nes neįtikėtinai gimtadienio orgijai ruošiasi visa armija geriausių klubo draugų. 27 didžėjai ir vienas vienintelis DJ pultas – „Woo“ sienos to nematė nuo pat Radvilų puotų laikų.

Mylimiausi sostinės diskotekų rengėjai specialiai „Woo“ gimtadieniui susigrupavę į 9 muzikines komandas ir sudėlioję griežtą pasirodymų grafiką žada kirsti iš peties. Po tris prie grotuvų stosiantys muzikantai petis į petį, ausis į ausį vienu metu žongliruos garsais ir miksuos šokėjus aikštelėje, o drąsiausi iš jų žada laisvąja ranka griebtis mikrofono. Aout6, Canada Munchen, Endis VSG, Saulty, Ernestas Sadau, Nostra, Benua, Moodbase, Mamania, Andrius Alien, Pupa, Quazar, Manfredas, Gvidas B, Martin Virgin...PAVARGAU VARDINTI. Būkit! 

Kada: nuo 22 val. Kiek: 10–15 litų. 

Penktas

Sena kaip gyvenimas tiesa – į geras šventes žmonės eina, o į blogas – veržiasi. Šįvakar penkerių metų gimtadienį švenčianti nemokamo žurnalo „Pravda“ redakcija, sako, įsitikino tuo kaip reikiant – vos pasirodžius pirmosioms žinioms apie blogiausią metų gimtadienį, redakciją apipylė klausimai, kur bus galima pasakyti visą tiesą apie šį subjektyvios nuomonės netaupantį leidinį. Tačiau „Pravda“ nieko nebijo ir žada, kad šįvakar „Tamstoje“ blogiausio tortadienio situaciją taisys  „GeraiGerai & Miss Sheep“, migloko•, „Flamingo“, „Golden Parazyth“, „Bekešo vilkai“, „Suicide Djs“, o vakarėlį užbaigs „Baltic Balkan“ DJ komanda. 

Kada: 20 val. Kiek: 25 litai.

P.S. Šiąnakt būkit ir „Satta“. Čia  – „Mondayjazz“ vyrai ir britas LONE. Užuodžiu gėrį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau